Головна / Святкові події / НА СВЯТІ РІЛЬНИКІВ

НА СВЯТІ РІЛЬНИКІВ

Уже декілька років між містом Великі Мости та гміною Криніцою (Республіка Польща) існують дружні партнерські зв"язки. Великомостівчани з приємністю згадують День міста, коли ансамбль "Поєднання" гміни Криніца виступав на центральній площі Великих Мостів. Неодноразово й вони були у гостях у польських друзів. Ось і нещодавно знову побували там на дні рільника, де їх гостинно зустрічав війт гміни Януш Балабух.

Свято розпочалося урочистою ходою рільників. Кожне село гміни, а до неї входить 14 населених пунктів, несло вінки хлібного колосся, короваї, свіжовипечений хліб та вироби з нього, ягоди та овочі, які виростили і зібрали в цьому році. Поляки урочисто вшановували трудівників полів та садів, бажали їм здоров"я, наснаги до праці, добробуту у родинах та гарних врожаїв на майбутнє. Колективи художньої самодіяльності вітали їх піснями та танцями. Великомостівський міський голова Наталія Домашовець, яка очолила делегацію, сердечно привітала польських рільників із святом праці, а голова польського товариства у Великих Мостах Володимир Савіцький передав вітання від поляків, які мешкають по ту сторону кордону.

Великомостівчани спілкувалися із тамтешніми селянами, знайомилися із їх культурою, звичаями та традиціями, набиралися досвіду в організації такого свята, яке, до речі, варто започаткувати і на Сокальщині.

Ганна КРУК,
директор Великомостівського народного дому.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!