Святкові події

Нагороди воїнам, подяки волонтерам та подарунки дітям: як у Дрогобичі відзначать свято Миколая та День ЗСУ?

Цьогоріч українці вперше відзначатимуть день святого Миколая за новим церковним календарем – 6 грудня. Традиційно, саме з цього дня у Дрогобицькій громаді розпочинається відзначення циклу різдвяно-новорічних свят, відкриття ялинки та проведення інших святкових та благодійних заходів.

Також на 6 грудня припадає відзначення Дня Збройних Сил України, а днем раніше українці відзначатимуть День волонтера. Це символічні свята, які зараз, в час повномасштабної війни в Україні, є особливо значимі. Відтак всі заходи будуть тісно переплетені з відзначенням наших захисників-військовослужбовців, волонтерів, а також – підтримкою дітей та родин полеглих Героїв.

Традиційно, 6 грудня, відбудеться свято Миколая та відкриття різдвяно-новорічної ялинки для малечі. Її вкотре встановлять біля Народного дому, аби площа Ринок залишалась вільним простором для спільної молитви та вшанування пам’яті полеглих Героїв – захисників України.

Відкриття ялинки відбудеться 6 грудня о 16:00, після чого – о 17:00 в Народному домі відбудеться концерт за участі Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина».

Поважного статусу заходу додасть присутність офіційної делегації з міста-побратима Битом та міського голови Битома Маріуша Волоша, якому раніше, рішенням сесії Дрогобицької міської ради, було присвоєно звання почесного громадянина міста Дрогобич – за постійну підтримку та багаторазову допомогу, скеровану Дрогобицькій громаді та Україні загалом.

Під час заходу буде відзначено військових ЗСУ та НГУ, які боронять Україну від ворога, волонтерів, які допомагають наблизити перемогу. Діти, в свою чергу, зможуть відчути святкову атмосферу та отримати подарунки від святого Миколая.

Нагадаємо, з нагоди відзначення різдвяно-новорічних свят у Дрогобичі, Стебнику та селах громади відбудеться низка заходів, мета яких поширювати святкову атмосферу, відроджувати серед населення патріотизм та традиції автентичних українських колядок, а також – підтримати тих, хто опинився в непростих життєвих обставинах та потребує допомоги.

Голос Сокальщини на GoogleNews