Святкові події

У Сокальській центральній районній лікарні дарили новорічні подарунки

29 грудня, напередодні нового 2018 року, голова Сокальської районної ради Микола Пасько спільно із головою Сокальської райдержадміністрації Романом Токаєм та депутатом Львівської обласної ради Сергієм Касяном відвідали Сокальську районну центральну лікарню. Головний лікар Сокальської ЦРЛ, Роман Швед, презентував придбане за кошти районного бюджету медобладнання та відремонтовані палати у хірургічному відділенні.

“Завдяки перемозі у обласному конкурсі мікропроектів у 2017 році, в лабораторію Сокальської ЦРЛ придбано три мікроскопи «Біно XS, дві центрифуги «ОПН – 3- 03» та термостат.” – зазначив головний лікар. Він зауважив, що загальна вартість відповідного проекту по закупівлі обладнання склала 98 680 грн. “З них 50% – це кошти обласного бюджету, 44% – кошти районного бюджету та 6% – небюджетні кошти.”

"Новорічні подарунки" у Сокальській центральній районній лікарніЗа обласні та районні кошти проводилися і господарські роботи у Сокальській центральній районній лікарні, зокрема: капітальний ремонт будівлі санвузла відділення травматології, ремонт покрівлі неврологічного відділення а також капітальний ремонт реанімаційного, педіатричного та хірургічного відділення.

“На ремонт хірургічного відділення Сокальська районна рада виділила 94 881 грн., у якості співфінансуваня, при цьому загальна вартість проекту становила 149 881 гривень” – зауважив завідувач хірургічним відділенням Валерій Комарницький.

"Новорічні подарунки" у Сокальській центральній районній лікарніПро цю подію, на своїй сторінці у фейбук, голова Сокальської районної ради, Микола Пасько написав наступне: “На завершення року оглянули придбане за кошти районного бюджету медобладнання: електронний аналізатор, який дозволяє видавати результати аналізу крові з точністю, яку забезпечували лише сучасні приватні лабораторії, та гастрофіброскоп, який на порядок ефективніший за попередній. Все обладнання нове, рівень медичного обслуговування сокальчан зросте. Окрім того, було освячено відремонтовані палати в хірургічному відділенні. Це стало можливим завдяки програмі мікропроектів, яких в медичній галузі цього року реалізовано 16-найбільше в області. Головне, що паціент отримує комфортне перебування в палаті, де світло, затишно, є душ, санвузол. З Новим Роком, дорогі медики! Достойних зарплат Вам і впевненості в майбутньому! Бережіть здоров’я!”

Роман Швед додав що: “Другий рік поспіль Сокальська ЦРЛ бере участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку. І кожного року впевнено перемагає у ньому. У 2016 році завдяки обласному конкурсі мікропроектів було реалізовано 9 проектів, цього річ , завдяки співпраці працівників ЦРЛ, РДА, районної ради та місцевих рад, вдалось здобути перемогу у 16 проектах в т.ч. 2 мікропроекти на придбання медичної апаратури (вперше). На сьогоднішній день усі вони профінансовані і фактично завершені.”

Заступник головного лікаря з медичної частини Марія Кріль зауважила, що: “Загальна сума усіх проектів становить 2 679  463 грн., з них: 1 315 142 грн. – це кошти обласного бюджету, 851 747грн. – кошти районного бюджету, 512 574грн. – небюджетні кошти.” Серед реалізованих проектів є стоматологічне відділення придбало стоматологічну установку «Siger U 200» та рентгенапарат «Max 70» із захисним фартухом та боксом ручної проявки.”

На закінчення зустрічі, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян додав, що проекти “по медичній гілці” будуть подаватися і у 2018 році, як на закупівлю обладнання, так і на капітальний ремонт установи.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.