Святкові події

Особливе свято для особливих дітей

Такими словами розпочалося свято, приурочене Дню Святого Миколая для дітей з особливими потребами в Сокальській районній асоціації інвалідів. Це вже традиція збиратися в асоціації напередодні цього свята, яке з нетерпінням чекають усі діти. Та особливо його чекають діти, в житті яких не так багато яскравих подій через їхні обмежені можливості. 

Коли в житті буває нелегко, дуже неправильно залишатися наодинці зі своїми проблемами. Коли люди з добрими серцями та схожими труднощами об'єднуються, підтримуючи один одного мудрістю та любов'ю, вони можуть подолати багато перешкод. 

Якщо дитина живе сподіваннями на краще  надія на щасливе майбутнє є тією силою, яка допомагає жити й творити. Коли дитина маленька, важко сказати, що чекає її в майбутньому. Та правдою є те, що, які б труднощі не випали на її долю, вона зможе здолати їх тільки тоді, коли матиме віру в себе, підтримку близьких та рідних, а також допомогу від держави. Жан Ваньє писав: "Коли дитина відчуває, що її люблять, у неї формується довіра, її серце розкривається назустріч тим, хто її любить і розуміє. І у відповідь  дитина розцвітає". 

Що може бути прекрасніше за усмішку дитини? На святі діти брали участь у казкових виставах, відгадували загадки, грали на музичних інструментах… Таке відбувається не кожного дня. Це весело і цікаво! Ми дякуємо за організацію чудового концерту колективу спеціалізованої школи №3 м. Сокаль та її керівникам. Також щира подяка за підтримку у проведенні хорошого свята приватним підприємцям Ростиславу Фігурку, Володимиру Данчаку, Андрію Бабуху та окрема, величезна подяка, керівникам ДП "Датський текстиль". Кажуть, що цивілізованим є таке суспільство, у якому найбільшою цінністю є людина, а тому життя та щастя кожної людини, а особливо неповносправної дитини, є турботою для всіх. "Датський текстиль" допомагає не тільки дітям, а й дорослим з особливими потребами: виділяє транспорт для участі в обласних фестивалях, передплачує газети для людей з інвалідністю, підтримує розвиток спорту та надає матеріали для роботи гуртків рукоділля в асоціації інвалідів. Без добрих людей діяльність громадських організацій є неможливою. Тому, ми дуже цінуємо цю підтримку. Ми всі  люди, і всі ми маємо свої обмеження і свої дари. Але поряд з цим, ми потребуємо один одного. Хвилини єднання осяюють наше життя новим світлом та новою мудрістю.

Оксана КОНОНОВА, голова Сокальської районної асоціації інвалідів.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews