Головна / Святкові події / Особливе свято для особливих дітей

Особливе свято для особливих дітей

Такими словами розпочалося свято, приурочене Дню Святого Миколая для дітей з особливими потребами в Сокальській районній асоціації інвалідів. Це вже традиція збиратися в асоціації напередодні цього свята, яке з нетерпінням чекають усі діти. Та особливо його чекають діти, в житті яких не так багато яскравих подій через їхні обмежені можливості. 

Коли в житті буває нелегко, дуже неправильно залишатися наодинці зі своїми проблемами. Коли люди з добрими серцями та схожими труднощами об'єднуються, підтримуючи один одного мудрістю та любов'ю, вони можуть подолати багато перешкод. 

Якщо дитина живе сподіваннями на краще  надія на щасливе майбутнє є тією силою, яка допомагає жити й творити. Коли дитина маленька, важко сказати, що чекає її в майбутньому. Та правдою є те, що, які б труднощі не випали на її долю, вона зможе здолати їх тільки тоді, коли матиме віру в себе, підтримку близьких та рідних, а також допомогу від держави. Жан Ваньє писав: "Коли дитина відчуває, що її люблять, у неї формується довіра, її серце розкривається назустріч тим, хто її любить і розуміє. І у відповідь  дитина розцвітає". 

Що може бути прекрасніше за усмішку дитини? На святі діти брали участь у казкових виставах, відгадували загадки, грали на музичних інструментах… Таке відбувається не кожного дня. Це весело і цікаво! Ми дякуємо за організацію чудового концерту колективу спеціалізованої школи №3 м. Сокаль та її керівникам. Також щира подяка за підтримку у проведенні хорошого свята приватним підприємцям Ростиславу Фігурку, Володимиру Данчаку, Андрію Бабуху та окрема, величезна подяка, керівникам ДП "Датський текстиль". Кажуть, що цивілізованим є таке суспільство, у якому найбільшою цінністю є людина, а тому життя та щастя кожної людини, а особливо неповносправної дитини, є турботою для всіх. "Датський текстиль" допомагає не тільки дітям, а й дорослим з особливими потребами: виділяє транспорт для участі в обласних фестивалях, передплачує газети для людей з інвалідністю, підтримує розвиток спорту та надає матеріали для роботи гуртків рукоділля в асоціації інвалідів. Без добрих людей діяльність громадських організацій є неможливою. Тому, ми дуже цінуємо цю підтримку. Ми всі  люди, і всі ми маємо свої обмеження і свої дари. Але поряд з цим, ми потребуємо один одного. Хвилини єднання осяюють наше життя новим світлом та новою мудрістю.

Оксана КОНОНОВА, голова Сокальської районної асоціації інвалідів.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!