Головна / Святкові події / Від Миколая до Різдва

Від Миколая до Різдва

Свято св. Миколая щороку нагадує нам про благодійність. А для Спілки багатодітних сімей «Щаслива родина» і наших дітей – це завжди теплі та радісні спогади про чудові подарунки, які ми щороку отримуємо від небайдужих людей. Є чимало доброчинців, які допомагали багатодітним сім`ям протягом останніх років. Наші діти тішаться тим подарункам, навіть, якщо це речі не зовсім нові. Діти з багатодітних родин (знаю це по своїх дітях) більше раді одягу чи взуттю, ніж солодощам (солодке печиво чи «півники» з цукру дітям під силу приготувати і самим вдома).

Святий Миколай, будучи заможним, віддав все своє майно для бідних родин, таємно роздаючи все, що мав. Минули століття, але його приклад і тепер спонукає нас в ці дні задуматись, чим ми можемо послужити своїм ближнім. Хтось шиє рукавиці для оборонців Донецька, хтось в`яже шкарпетки, хтось прийняв у свою сім`ю біженців. Наприклад, «Карітас» допомагає одиноким, неповносправним, стареньким. Благодійність буває дуже різною.

Ще є чимало добродіїв, які з радістю поділилися б, чим мають, потішивши саме дітей. Наша спілка «Щаслива родина» щороку проводила акцію до дня св. Миколая. І цього року – під назвою «Від Миколая до Різдва». Якщо у вас буде бажання співпрацювати зі «Щасливою родиною» чи допомогти певній багатодітній сім`ї, то ми з вдячністю згадуватимемо вас у наших молитвах. Хай Ісус Христос і Матінка Божа благословлять разом зі святим Миколаєм усіх благодійників.

Але найбільшим подарунком для Сокальського осередку – було б приміщення, де б ми могли зустрічатися, спілкуватися, щоб ефективно організовувати допомогу багатодітним родинам: проводити консультації, збори, навчання, майстеркласи.

Тож ще раз висловлюємо вдячність усім жертводавцям і тим, хто словом чи ділом підтримує нас.

Миколая ми просили, щоб завжди Він вас любив, щоб у дім ваш завітав й ласками обдарував.

Світлана ЯБЛОНСЬКА, голова Сокальського осередку «Щаслива родина» (тел. 0668185306).

Ірина РУБАХА,заступник голови (тел.: 0983812570; 0997017020).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!