Головна / Святкові події / Звіт Народного дому Романівки

Звіт Народного дому Романівки

 На звіт учасників художньої самодіяльності Народного дому с. Романівка прийшли і старі, і малі жителі села. Сцена реконструйованого приміщення була гарно прибрана. 

 
Вишита колоссям і калиною,
Вигойдана співом солов’я,
Звешся величаво  Україною,
Земле зачарована моя!
 
Цими поетичними рядками розпочали концертну програму ведучі Христина Жук та Настя Дмитрущак. І оголосили перший номер програми  пісню "Тополина земля", яку виконав добре знаний у селі вокальний жіночий ансамбль "Калинонька".
 
"Ми щасливі, що народилися і живемо на цій чудовій і багатій землі. Тут жили наші прадіди, тут корінь роду українського, тут біленька хата у садку і червона калина, мамині чорнобривці під вікном і хліб на вишитому рушнику", продовжували дівчата. І знову полились чудові пісні "Моя Україна", "Ми  українці", які викликали гордість у душах слухачів і заслужені аплодисменти "Калиноньці".
 
Далі свято продовжив дитячий колектив "Співаночки" піснями "Ми роду козацького діти", "Пташка щастя". Максим Новосад прочитав вірш "Молюсь за Україну", а дівчатка виконали пісню "Віночок". Їм, а також читцям Стасу Матрипулі, Степану Сташкевичу, Святославу Коткевичу, Діані Ціруг, Віці Коткевич, співучим україночкам Соломії Новосад та Світлані Рішко присутні в залі аплодували, не шкодуючи долонь.
 
"Гордимось, що наше село, наш ліс мають героїчну історію, продовжували ведучі. Повиростали нові дерева на тих місцях, де точилися бої, виросло не одне покоління романівців. Але пам’ять живе в дітях, онуках і правнуках. В 1995 р. з ініціативи , на жаль, уже покійного учасника бойових дій Івана Петровича Коткевича віднайдено й освячено місце, де була криївка, в якій загинули молоді бійці". Згасло світло, на сцену вийшли дівчата зі свічками в руках, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Після цього прозвучала пісня на слова Софії Притулюк "Романівський ліс".
 
Ще довго лунали ліричні пісні про щедрий рідний край, нашу солов’їну мову, улюблене село… А заключними були такі слова: "І дружно, в згоді ми відродим Україну!".
На закінчення присутні хором виконали "Многая літа".
 
Перед романівцями виступили директор ПАФ "Білий Стік" Олег Іванчина та Тартаківський сільський голова Степан Орловський, які подякували за прекрасне свято завідувачу Народного дому Марії Бульбак, учасникам художньої самодіяльності і закликали усіх гуртом розбудовувати нашу державу.
 
Лілія КОНОНЧУК, провідний спеціаліст Сокальського районного Народного дому.
 
 
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!