Святкові події

Відсвяткувало свій день місто Великі Мости

22 липня, в неділю, незважаючи на дощ, за доброю традицією святкувало свій день місто Великі Мости, якому виповнилось 540 років. В центрі міста, біля пам’ятника С. Бандері, відбулось віче, яке відкрив міський голова Ярослав Ройко. Боже благословення виголосив о. Володимир Юськів.  З днем міста великомостівчан тепло привітали народні депутати України Володимир В’язівський, Степан Курпіль,  депутат районної ради Богдан Орищин та ін.

Чимало жителів міста, навколишніх сіл прийшли на свято в українських вишиванках. Кращих відзначили призами. Цікаво пройшов фестиваль пісні  "Я по світу іду в вишиванці", в якому взяли участь  учні Великомостівського навчального округу. Грамотами, сувенірами нагородили також активістів міста, керівників гуртків. Працювали фото та художня виставки, майстри карбували монети з гербом міста, пройшла краєзнавча вікторина "Великі Мости: загадка історії", лотерея. Сувенір отримала родина Бусько, садиба яких визнана найкращою у місті.

А далі дійство перенеслось на сцену. З святом великомостівчан привітали •гості з Польщі  війти гмін Криніца та Любича Крулєвска  Януш Балабух та Томаш Лещинські. Польські та українські пісні гарно виконав польський фольклорний колектив "Поєднання". Їх змінили учасники місцевої  художньої самодіяльності, веселив присутніх гурт "Отава" з солісткою Уляною Воробей. Люди танцювали, співали, мали гарний настрій.

У міській бібліотеці вчитель Великомостівської школи Юрій Кірик провів шаховий турнір. Пристрасті вирували на стадіоні, де відбувся футбольний матч між місцевою командою "Рата" та польською "Криніца". Великомостівчани взяли участь у різних розвагах. Вони довго веселились, спілкувались. Опівночі небо над містом осяяли святкові феєрверки.

Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews