Святкові події

На Яворівщині діти-сироти отримають подарунки до дня святого Миколая

У понеділок, 16 листопада, під головуванням заступника голови Яворівської районної державної адміністрації Володимира Дзюньки, за участю керівника апарату Яворівської районної державної адміністрації Зоряни Мірило відбулася нарада щодо відзначення цьогорічного свята Дня Святого Миколая.

Участь у нараді взяли директор Яворівського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Віталій Байда; начальники служби у справах дітей Олена Рис; начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк; заступник начальника Яворівського територіального центру соціального обслуговування Ірина Масюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Байда та головний спеціаліст відділу культури молоді та спорту районної державної адміністрації Роман Свистун.

На нараді вирішували шляхи і способи організації заходу в умовах карантину, щоб максимально забезпечити дітей всім необхідним для свята.

Понад 1 тис. дітей з СЖО, діти з ДБСТ, дітей позбавлених опіки та піклування, дітей — сиріт, дітей загиблих учасників АТО, дітям з багатодітних сімей (5 і більше дітей до 16) і дітям з інвалідністю повинні отримати подарунки.

Нехай святий Миколай завітає до кожної дитини.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.