Святкові події

Петро Колодій: Найважливіше визнання УПА – те, яке живе у наших серцях

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій та депутати Львівської обласної ради взяли участь в урочистих заходах, приурочених до 71-ї річниці створення Української повстанської армії та Дня українського козацтва.

Після церемонії покладання квітів до Меморіалу невідомому вояку УПА, голова та депутати Львівської обласної ради вшанували пам’ять героїв УПА, які віддали свої життя у боротьбі з ворогами, здобуваючи свободу для України.

Вітаючи ветеранів Української повстанської армії, членів ветеранських та козацьких організацій, а також вчителів та молодь, які взяли участь у сьогоднішніх заходах, голова Львівської обласної ради Петро Колодій наголосив на важливості сьогоднішнього свята для всіх українців, які завдячують своєю незалежністю відважним воїнам Української повстанської армії.

За словами Петра Колодія, завдяки хоробрості, відвазі і незламному духові воїнів Української повстанської армії, Україна сьогодні є незалежною, самостійною державою. «Однак, на сьогодні є ті, хто не хоче визнавати Українську повстанську армію воюючою стороною. Але я вірю, що і таких скоро не буде. Тим більше, найважливіше визнання – те, яке живе у наших серцях», – відзначив очільник Львівської обласної ради.

Петро Колодій також зауважив, що під час зустрічі з іноземними послами, які заходять до його кабінету і бачать портрет Степана Бандери, він чує схвальні відгуки про цю історичну особистість. «Також наші гості висловлюють своє захоплення діями воїнів національно-визвольних змагань», – зазначив голова облради.

Після проведеного біля Меморіалу невідомому вояку УПА віче, учасники урочистих заходів взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Степанові Бандері, а також послухали патріотичних пісень у виконанні хору «Повстанець».

Сьогодні ж, 14 жовтня, у селі Білогорща біля Львова ветерани УПА вшанували пам’ять ще одного національного героя – генерал-хорунжого, головного командира УПА Романа Шухевича.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.