Святкові події

Подаруй дитині радість…

 Благодійна організація "Фонд розвитку громад "Єдиний порив", яка була створена у цьому році в с. Реклинець, вирішила свій перший крок зробити саме у день Святого Миколая. З ініціативи Фонду розвитку громад "Єдиний порив" провели благодійну акцію "Подаруй дитині радість".  В чарівну ніч з 18 на 19 грудня до кожного бажаючого – прийшов справжній Миколай разом зі своїми помічникамиАнгеликами. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро. А найголовніше  завдяки зібраним благодійним пожертвам Святий Угодник зміг відвідати дітей з не дуже заможних, неповних та багатодітних родин і вручити їм подарунки. 

Ініціатором проведення Фондом благодійного заходу була Надія Коляда, яка разом із іншими представниками громади Реклинця Ольгою Годісь, Мирославою Романчук, Ольгою Васько та Мирославою Лободою доклали чималих зусиль для його організації. Вдалось привітати 36 дітей села Реклинець, подарувавши їм солодощі, канцтовари, книжки, одяг та віру в чудо. Особливо завдячуємо у проведенні заходу помічникові Миколая отцю Тарасові Гнатіву, та дівчаткам-Ангеликам Надії Підкові та Ірині Ключці, а також голові благодійної організації Борису Ярмолі і кожній родині, яка запросила до себе Святого Миколая.

Ще довго лунала по селу Реклинець – пісня "Ой хто, хто Миколая любить", веселий сміх щасливих дітей. Діти дякували Миколаю за подарунки та просили у Господа  щасливої долі тим, хто подарував їм таке веселе свято, спонсорам Я. Гумену  директору ДП "СіСі-Ай-Любеля" (м. Жовква), М. Романчуку  директору ТзОВ "ВЕМО" (м. В. Мости), Станіславу Махаю  директору ТзОВ "АгроЛВ Лімітед" (с. Забужжя Кам'янко-Бузького р-ну), А. Бабух та Л. Бабух  керівникам ТзОВ "Експрес" (м. Сокаль), ФОП О. Мельник (продуктовий магазин в с. Реклинець), ФОП М. Олива (продуктовий магазин в м. Великі Мости). 

Свято закінчилося, але воно зігріло серця і дорослих, і дітей! Його метою було розбудити в людей почуття любові, милосердя, доброти до ближніх.

М. ЛОБОДА, прессекретар Фонду розвитку громад "Єдиний порив".

751167156
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.