Святкові події

Посвятили в медсестри

12 травня відзначили Всесвітній день медичної сестри. Це ті люди, які не шкодуючи ні часу, ні сил, виходжують хворих, віддають їм частинку свого серця, усе свої вміння. Ось і цього року в актовій залі Сокальської ЦРЛ не було де яблуку впасти, привітати медсестер з професійним святом та подивитись святковий концерт прийшли лікарі, санітарки та інші працівники.

На початку ведуча свята, медсестра фізіотерапевтичного відділення Надія Андрущак привітала колег та надала слово головному лікарю Сокальської ЦРЛ Роману Шведу. Він подякував медсестрам за нелегку працю і побажав міцного здоров'я, терпіння, добробуту, злагоди в родинах та закликав і надалі сумлінно працювати на благо України.

Святковий наказ "Про вручення грамот та оголошення подяк" зачитала головна медсестра Сокальської ЦРЛ Катерина Сивак. Згідно з ним, багатьом медсестрам, за сумлінну працю, вручили грамоти і оголосили подяки. Грамотою Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації нагороджена медсестра хірургічного відділення Ірина Хохонь, яка на обласному конкурсі "Краща медсестра Львівщини2012" серед шістнадцяти учасників виборола третє місце. Грамоти, під оплески присутніх, вручив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. Далі були привітання, які надійшли від Департаменту охорони здоров'я з медсестринства та президента Львівської обласної асоціації медсестер. З вітальним словом звернулися завідувач поліклініки Сокальської ЦРЛ Надія Сикиндюк та голова профспілки медпрацівників Сокальського району Іван Данилків.

Пізніше відбулась посвята в медсестри молодих спеціалістів, які вперше влилися в когорту медичних працівників Сокальщини. Серед них  Зоряна Савчук, Василина Кмита, Ганна Лисунець, Ірина Романюк, Орися Сарчук, Надія Сидоришин, Надія Станько, Оксана Семенюк, Ольга Скоропад, Наталія Савельєва, Надія Палюшинська та інші. Їх поблагословив отець Тарас Звір.

Молоді медичні сестри дали клятву англійської медсестри Флоренс Найтінгейл, день народження якої став Міжнародним днем медичної сестри. Текст клятви зачитала медсестра терапевтичного відділення Надія Сидоришин. Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт. Після цього кожна медсестра повернулась на свій пост, де на їх допомогу чекали хворі.

Ольга ДИЛИН.

На фото: зліва направо  медсестри терапевтичного відділення Сокальської ЦРЛ Оксана ПАСЄКА, Леся БАЗИЛЕВИЧ, Надія СИДОРИШИН, Наталія САВЕЛЬЄВА, Ірина БРАГІНА.
Фото автора.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.