Святкові події

Вітання міського голови Сокаля з Днем міста

Щиро вітаю вас з Днем народження нашого чарівного міста, а колишніх працівників Сокальського заводу хімічного волокна вітаю із професійним святом  Днем хіміка.

День міста  це улюблене та шановане свято всіма сокальцями. І ми з вами завжди прагнули зустріти його весело, цікаво і змістовно. Сокальці і гості нашого міста поринали в атмосферу справжнього свята та радості.

Але цього року Україна переживає складний, трагічний та драматичний період у своїй історії. Жертви "Небесної сотні", велика кількість смертей українців, як наслідки неоголошеної війни російських окупантів проти України, загроза реального вторгнення ворога на нашу землю,

Президентські вибори, всі ці події зробили неприпустимим організацію будьяких гучних гулянь у Сокалі з нагоди Дня міста. Ми проводимо тільки спортивні змагання на честь Дня народження міста.

Але від цього не стала меншою наша любов до рідного міста. Наше древнє місто горде своєю славною історією, залишається вічно молодим. Нескорений жодним загарбником Сокаль завше був джерелом національного духу, містом із своїм неповторним колоритом.                                 
Для тих, хто народився у місті над Бугом, хто нерозривно пов'язав із ним своє життя  Сокаль єдиний і неповторний. Тому в День народження міста кожен з нас відчуває причетність до його історії, долі, сьогодення.

 Але найбільше, найцінніше багатство нашого міста ви, дорогі сокальці. Ще одним підтвердженням цього стала чітка, патріотична, жертовна позиція мешканців нашого міста під час подій на Майдані. Ми довели, що ми громада  сильна своєю єдністю, яка може стояти за свої інтереси.

Дякую кожному з вас за це, а також дякую за всі добрі справи і вчинки, які ви спрямовуєте на розвиток нашого міста.

Я переконаний, що з Божою допомогою ми гідно пройдемо через всі випробування, які постали перед Україною, заради побудови сильної, європейської та заможної держави.

Від всього серця зичу всім мешканцям Сокаля Божого благословення, здоров'я, щастя, миру, злагоди, родинного затишку і благополуччя, а нашому славному місту  розвитку і процвітання.

Слава місту Сокалю!

Слава Україні!

Богдан ЗАРІЧНИЙ,
Сокальський міський голова.        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.