Святкові події

Свято, багате на подарунки

У День святого Миколая стаються дива, на них чекають не тільки діти, а й дорослі, адже завжди приємно отримувати подарунки. А особливо на Чудотворця-Миколая чекають діти, одинокі люди, інваліди, вони вірять, що святий покровитель не забуде і про них у ці дні. 

Вже традиційно у Спасові та Перв'ятичах Миколай прийшов до дітей-сиріт, напівсиріт, інвалідів І групи, одиноких односельців. 

Напередодні свята сільський голова Богдан Сорока разом із спонсорами зібрали для спасівців та перв'ятинців подарункові набори. ТзОВ "Перв'ятичі-Агроком" виділило для доброї справи мішок цукру, ТзОВ "Скомекс"  масло і сметану, місцеві приватні підприємці Тарас Куцин, Тарас Віра, Людмила Івлєва, Богдан Грабовий  солодощі, крупи, продукти харчування. Коштами долучився і фермер Михайло Семенчук. З усього зібраного спакували п'ятдесят подарункових наборів, які рознесли в День святого Миколая. І діти, і дорослі зі сльозами на очах отримували подарунки, їм було приємно, що про них пам'ятають. Не так важливо для односельців, що було в подарунку: гречка чи перловка, макарони чи пластівці, вони тішилися, що в такий складний час не перевелися добрі люди, які дбають про дітей та малозабезпечених. Діти тішилися солодощами, печивом, дякували помічникам святого Миколая за подарунки.

Від оселі до оселі до пізньої ночі Перв'ятицький Миколай відвідав оселі дітей-сиріт, напівсиріт, одиноких громадян, інвалідів I групи. Свято було щедре на подарунки, завдяки меценатам та добродійникам, за що усі їм дуже вдячні. Нехай добро повернеться до вас сторицею.

Олександра МУРЗА, секретар Перв'ятицької сільської ради.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.