Святкові події

Свято, переплетене червоними та чорними нитками

Уже вкотре напередодні Всесвітнього дня людей похилого віку працівники Сокальського територіального центру та БФ "Карітас" організовують для своїх підопічних та самотніх й одиноких людей свято. І цьогоріч не забули про них.

Учасниці вокального ансамблю "Надвечір'я" районного територіального центру підготували концерт, який розпочали молитвою "Моліться, люди, всі до Бога". Ведуча Іванна Павлик привітала усіх зі святом та зазначила, що сьогодні воно переплетене червоними та чорними нитками, бо нема нині родини, яка б не цікавилася подіями, що відбуваються на сході України, не переймалася болем тих матерів та дружин, які втратили синів  та чоловіків в АТО. На очі присутніх набігли сльози, коли у залі линули слова пісні: "На війну я ішов молодим,// А з війни повернувся старим,// Посивіла моя голова,// Сивина ти моя, сивина// Похоронки йшли звідусіль// Із Донецька, Луганська у Львів…" Актуальними були й інші пісні: "Зажурена мати", "Виростеш ти, сину", "Де Рось і Росава", "Журавка", "Сину, ангел мій", "Яблуні", "Літа минають", "Старість не радість" та інші. Їх з хвилюванням та майстерністю виконували під музичний супровід Клавдії Маркової учасниці ансамблю  Христина Костюк, Ганна Перев'язко, Любов Тодорук, Любов Мельничук, Оксана Підгородецька, Іванна Павлик.

 Концерт закінчився багатоголосим "Боже, великий, єдиний". Кожен з присутніх думав про те, що нині Україні потрібні мир та спокій, любов та порозуміння між нами. Ольга Реукова подякувала учасницям ансамблю за гарні душевні пісні та вручила квіти. Опісля на присутніх чекав “солодкий” стіл, який уже вкотре спонсорувала директор ПП "Ніка" Марія Шамборовська.

Поважні пані спілкувалися, ділились спогадами, співали. Одна з них  Ярослава Іванець, пригадала старовинну пісню, яка одразу припала всім до душі. Невдовзі ще хтось згадав улюблену пісню своєї мами чи юності, а потім ще… Так у невимушеній атмосфері минув вечір.

 Любов МЕЛЬНИЧУК,
соціальний працівник територіального центру.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.