Святкові події

Святкування Дня молоді та Дня Конституції в Сокалі

Вже стало доброю традицією в останню неділю червня відзначати День молоді. Цього дня, на жаль, на площу Січових стрільців прийшло не багато сокальчан. Діти ласували солодкою ватою, попкорном, грались на дитячих майданчиках, молодь веселилась у парку. Спочатку на сцені виступала талановита молодь Сокальщини. Згодом слово мали керівники району, міста.

З Днем молоді та Днем Конституції, який відзначали 28 червня, присутніх привітав депутат Верховної Ради України Степан Курпіль: «Сьогодні на центральній площі міста бачу багато молоді, дітей. Я хочу всіх вас привітати з святом, незалежно від віку, тому що людина молода доти, доки себе у душі почуває молодою. Тому я бажаю вам цього почуття, щоб воно супроводжувало вас все життя. Нині потрійне свято, 30 червня 1941 року українці проголосили у Львові відновлення української незалежної держави. Тож вітаю усіх з цими святами, бажаю миру, достатку, любові, віри в кращий завтрашній день».

Слово мала заступник голови РДА Лариса Фарин: «Вітаю усіх, хто молодий за віком і молодий душею, зі святом. В молодості найкраще мріється, це така пора, коли людина закладає фундамент свого майбутнього, а отже працює для розвитку держави. Молодь – це серйозний актив для держави, тому і Україна в календарі свят має День молоді. Два дні тому ми святкували День Конституції України, для молоді він – основний документ. Бажаю, щоб Конституція дотримувалася усіма». Заступник голови районної ради Володимир Чуб зазначив: «Молодість – це найкраща пора людського життя, молодість – це сила, енергія, надія, любов… Бажаю усім щастя, здоров’я, оптимізму і щасливого майбутнього».

Заступник міського голови Сокаля Олег Олійник теж привітав сокальчан. Побажав присутнім на святкуванні добра, любові і витримки. Щоб змогли подолати усі незгоди, які трапляються на шляху, вірили у щасливе майбутнє.

Далі присутні слухали українські пісні у виконанні лауреатки всеукраїнських та міжнародних конкурсів Андріани. Завершилося свято молодіжною дискотекою.

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews