Святкові події

Привітання з Днем органів місцевого самоврядування

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Від органів виконавчої влади та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди державного свята  Дня місцевого самоврядування!

Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Адже становлення самоврядних органів в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад.
Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціальноекономічні та громадськополітичні питання.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад Львівщини. Бажаю нових здобутків у Вашій відповідальній діяльності, сподіваюсь на подальшу довгу та плідну співпрацю!

З повагою – голова Львівської обласної державної адміністрації Василь ГОРБАЛЬ.

 

Щиро вітаємо Вас з професійним святом  Днем місцевого самоврядування!

Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дійовим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, в ім’я розквіту рідного краю.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаємо усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам районної ради міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

Микола МИСАК,   
голова Сокальської
райдержадміністрації.
Ігор ДАЦЮК,
голова Сокальської
районної ради.

 

Хоробрівський сільський голова Володимир САВА (на знімку) завжди в русі, бо ж у нього стільки ідей і задумів щодо поліпшення соціальноекономічного життя сільських громад Хороброва, Угринова, Нинович, Нисмич. Ще у 2006 році вдалося поміняти у селах водопровідні металеві труби на пластикові, які значно зручніші для експлуатації. Новим покриттям перекрито дахи у двох Народних домах. Та найбільшою проблемою, вважає сільський голова, є дороги, які за сільські "статки" добре полагодити просто неможливо. Є надія на митний перехід, який вже споруджується на польській стороні з боку Угринова.

Галині ПАГУЛІ (на знімку) минуло лише 25 літ, коли її вперше обрали Ванівським сільським головою. І ось вже всьоме земляки Галини Василівни виявили їй довіру, і вона вирішує сільські проблеми, намагається допомогти людям. Бо за стільки літ головування багато чого навчилася, зрозуміла, завжди прислухалася до мудрих порад. І вміє знайти вихід з непростої ситуації, бачить, що найперше треба зробити задля добра громади.       

Голос Сокальщини на GoogleNews