Головна / Святкові події / Міцною будь, моя державо!

Міцною будь, моя державо!

24 серпня відбулося святкування двадцять другої річниці Незалежності України у с. Равщина. Розпочалось воно із Служби Божої в церкві Успіння Пресвятої Богородиці, яку відправив отець Ярослав Збитковський. Опісля равщинці всією громадою з хоругвами пішли до могили борцям за волю України, тут парох нашого села відправив молебень до Матері Божої за український народ.

Концертна програма, яку вела Леся Мисак, розпочалася із спільної молитви "Отче наш". Вшанували на святі усіх, хто загинув у боротьбі за незалежну Україну, за волю, за те, щоб ми нині мали вільну українську державу. Для тих, хто покинув рідні місця, прозвучала пісня "Чуєш, брате мій". Сльози у глядачів викликала пісня "Йшли селом партизани". Усім сподобався виступ вокального ансамблю "Галичани", учасники якого виконали кілька пісень про Україну, рідний край.

Виступ окрасили найменші учасники свята – Улянка і Оксанка Сташкевичі, Юрчик Лампіка, Христинка Панас, які декламували вірші про Україну. Вони гордо промовляли: "Україно-ненько, ти – моє серденько, ми тебе дуже любим, хоч ми ще й маленькі…". Найстарші жителі Равщини, хористи Степан Якубець, Ольга Левицька, Ольга Голуб також не залишились осторонь свята, вони заспівали українські пісні. Завітала на свято і поетеса Любов Матюха, яка прочитала декілька своїх віршів.

Відбувся тенісний турнір. У нелегкій боротьбі переміг Володимир Ярош. А ще молодь села брала участь у козацьких забавах.

Вкінці равщинці говорили:

"Міцною будь, моя державо,

Ти розквітай, живи, будуйсь,

І я тоді скажу по праву:

Я – українка і цим горджусь".

Хочеться, щоб ми гордилися своєю державою і завжди були господарями на своїй землі.

Закінчилося свято на піднесеному рівні, всі присутні дякували організатору – завідувачу Народним домом Володимиру Мисаку. Під спів пісні "Де згода в родині, де мир і тишина" жителі с. Равщина повертались додому.

Орися ЗВАДЮК,
депутат Свитазівської сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!