Головна / Святкові події / Рідна пристань моя…

Рідна пристань моя…

11 серпня причепурена Пристань зустрічала гостей з нагоди 460-річчя від першої письмової згадки про село. Святкування розпочалось із служби Божої у храмі. Потім парафіяни села, гості разом зі священиками о. Василем Шокалом та о. Романом Білецьким відслужили молебень біля ікони Христа Спасителя.

А далі свято продовжив великий концерт. Урочисте дійство розпочали ведучі Надія Труш та Світлана Тарас. Присутніх привітали отець Василь Шокало, депутат районної ради Володимир Рехліцький, директор місцевої школи Мар'ян Дмитрів, жителі села Роман Мармаш, Володимир Комбель. Історію села розповів Василь Булик. Читали вірші, співали всі – від малого до великого – внуки, діти, батьки, бабусі й дідусі. Хвилини радості й заряд бадьорості присутнім подарував жіночий вокальний ансамбль, який виконав віночок українських пісень: "Їхав козак на війноньку", "Чом-чом, земле моя", "Ой, у полі жито", "Рідна моя Пристань", "За Україну", "На Україні я родилась"…

Глядачі щиро аплодували ансамблю дівчат, які співали пісні про село та Україну: "Побажання", "Василечки", "Музика рідного дому", "Чекання любові", "Запитай". Жартівливі танці "Борщик" та "Варенички" гарно виконали члени дитячого танцювального гуртка (керівник Наталія Тимків). Співали на сцені й цілими родинами. Це родини Демків, Мазник, Бовтюх, Шевчук, Терефенко, Гайсенюк, Сироїжко, Булик, Тарас та ін. Є у нашому селі і свої поетеси, які до всіх свят пишуть вірші і пісні – це Дарія Мазник та Марія Сироїжко. Троїсті музики родини Сироїжків зачарували українською піснею слухачів, а повстанську пісню "Камінка-Пиратин" співало все старше покоління.

На святі села вітали старожилів, подружні пари, які святкували свої ювілеї, багатодітних матерів, сім'ї, в яких народились діточки, молоді пари, які стали на рушничок щастя, воїнів, які несуть службу у війську. Були цікаві ігри, розваги, танці, які озвучував Петро Цюпа. На святкування приїхали гості з навколишніх сіл, привітання і пісні лунали від народного вокального ансамблю "Надія" (с. Сілець), тріо з Бутин, дуету з Великих Мостів та з Народного дому с. Волиця Жовківського району.

Багато зусиль у підготовку свята вклали Світлана Демків, Михайло Мазник, завідувач Народного дому Марія Орищин, бібліотекар Любов Кулинич, депутати Бутинської сільської ради Михайло Лаврух, Михайло Мазник, Михайло Хас, Марія Демків, Ольга Іванчук та ін. Ми щиро вдячні за спонсорську допомогу приватним підприємцям Р. Козорізу, Р. Гайдучку, Б. Тетерку, М. Стельмах, Р. Боднарю, А. Кудрик та іншим.

…Ще довго не розходились пристанчани по домівках, лунали музика, співи – село веселилось. Свято вдалось на славу.

Ольга ІВАНЧУК,
 депутат Бутинської сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!