Головна / Святкові події / Різдвяні свята в селі Тартаків

Різдвяні свята в селі Тартаків

Цьогорічні різдвяні свята пройшли в селі Тартаків особливо урочисто і піднесено. Заздалегідь готувалися діти і дорослі, молодь. Вже стало доброю традицією щорічно при Народному домі організовувати вертеп  театралізоване дійство, яке сповіщає про народження Христа. Діти з задоволенням приходили на репетиції, вибирали ролі, з директором НД Стефанією Масинник обговорювали відповідний одяг для дійових осіб. В центрі села, як і кожного року, встановили красуню ялинку. До її прибирання долучилися депутати сільської ради. І ось "на небі зірка ясно засяла" – на Україну прийшло Різдво, прийшло воно і в наше село. У двох церквах задзвонили різдвяні дзвони, заколядували церковні хори. На весь Тартаків линули колядки з Народного дому у запису професійних колективів.

Атмосфера Божої благодаті, радості, духовного піднесення продовжувалася на другий і третій день різдвяних свят. Селом з колядою від хати до хати ходили колядники. З великим задоволенням зустрічали жителі дитячий вертеп, обдаровували дітей солодощами і грішми. А біля ялинки утворилася велика черга: всі хотіли сфотографуватися з учасниками вертепу. 

Та кульмінацією свята стала неділя. В село приїхав уродженець Тартакова, співак Олег Ковальчук. Давно наш заклад культури не приймав стільки глядачів. Люди сиділи і стояли у проходах, тулилися біля стін, на балконі. Прибули люди із навколишніх сіл. Олег Ковальчук  учасник конкурсу "Битва хорів", об'їздив усю Україну, а також побував за її межами. Глядачі тепло зустріли свого односельчанина-співака, котрий поділив свій репертуар на три розділи: національно-патріотичні пісні; ліричні пісні про маму, тата; власні пісні написані своїй дружині, а також у його виконанні звучали колядки давно відомі і нові.

Зал стоячи слухав пісню "Пливе кача". У літніх людей на очах блистіли сльози, коли Олег говорив про війну, наших воїнів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Неодноразово зал вибухав бурхливими оплесками, вигуками "Браво", "Молодець", а також глядачі колядували разом із співаком відомі колядки. Олег Ковальчук подякував землякам за такий теплий прийом. У відповідь, сільський голова Степан Орловський побажав йому творчих успіхів на великій сцені, а за прекрасний виступ вручив пам'ятний сувенір. На закінчення всі заспівали гімн "Ще не вмерла України".

Ольга КОЛЯНКО, секретар Тартаківської сільської ради.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!