Головна / Святкові події / З добрим вас стартом, педагоги!

З добрим вас стартом, педагоги!

23 серпня в актовому залі Сокальської школи №4 відбулась традиційна розширена нарада освітян району. За доброю традицією з початком нового навчального року педагогів поблагословив митрофорний протоієрей, настоятель кафедрального собору св. ап. Петра і Павла м. Сокаль о. Ярослав Кащук.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Роман Монастирський у своїй доповіді детально проаналізував роботу закладів освіти у минулому навчальному році і накреслив завдання на наступний. Він, зокрема, зупинився на пріоритетних завданнях на 20122013 рр.: посиленні діагностичної функції у системі планування та організації науковометодичної роботи з педагогічними кадрами; проведенні районних моніторингів; організації науковометодичної підтримки використання моніторингу як форми внутрішкільного контролю тощо.

 1 вересня пролунає дзвоник у 67 школах, розпочнеться рік у 38 дошкільних закладах та 6 – позашкільних.

З початком нового навчального року працівників освіти району привітали голова райдержадміністрації Микола Мисак, голова районної ради Ігор Дацюк, які підкреслили, що влада завжди підтримувала і підтримуватиме освіту, зокрема фінансово.

– Ви знову прийшли сюди вчитись і навчати, – сказав, вітаючи освітян, кандидат в депутати до Верховної Ради Степан Курпіль. – На Сокальщині працюють спеціалісти своєї справи. Освітянська нива засівається добірним зерном. Тож бажаю вам здоров’я, гарних учнів, батьків, спонсорів.
За співпрацю, розуміння проблем педагогів керівникам району подякувала голова райкому профспілки працівників освіти Ольга Семеняка.

 Кращим педагогічним колективам на нараді вручили грошові премії (по 400 грн.), а групі педагогів – путівки на санаторнокурортне лікування та пам’ятні дипломи.

1 вересня розпочинається новий навчальний рік. Тож здоров’я вам, нових творчих звершень, шановні педагоги, любові і поваги від громади Сокальщини, вдячності від учнів.

Валентина БЛУДОВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!