Святкові події

Найулюбленіше свято гімназистів

Уже традиційно до Дня фізкультури і спорту в Сокальській гімназії імені Олега Романіва проходить Олімпійський тиждень. Це є справді найулюбленіше всеучнівське свято, під час якого всі учні школи мають змогу взяти участь у різноманітних змаганнях.

Під час тижня ми готували інформаційно-просвітницькі хвилинки «Спортивна гордість Сокальщини», дізналися про відомих спортсменів, серед яких і недавні випускники школи. З ініціативи учнівського самоврядування відбувся шаховий турнір. Кращими шахістами серед дівчат визнано Лілію Рудик, ученицю 3(7)-Б класу, друге та третє місця розділили Орися Юрчук (учениця 5(9)-А класу) та Оксана Ковальова (учениця 3(7)-Б класу); серед хлопців – Максим Хробак, Андрій Васильків
та Вадим Костюк (учні 4(8)-А класу).

А під спортивним гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух» відбувся День спортовця. Свято розпочалося із шикування всіх учнів на шкільному подвір’ї. Кращі спортсмени гімназії Христина Мигасюк, Андрій Іванець, Любов Єременко та Володимир Хриплюк урочисто підняли прапор. Учитель фізкультури Ольга Іванівна Лаговська віддала рапорт директору гімназії, а Любов Михайлівна Омеляш побажала всім успіхів під час змагань, наголосивши, що навіть переможені в цей день є переможцями, оскільки спорт – це здоров’я і молодість.

Далі чемпіони України 2013 року в спортивних естафетах Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» виступили із яскравою презентацією команди. Після цього всі організовано вирушили на стадіон, де почергово взяли участь у таких видах змагань: естафетний біг, стрибки в довжину з місця, перетягування каната, футбол. Паралельно уболівальники та гравці шукали відповіді на запитання спортивної вікторини, які були складені для кожного класу індивідуально.

Учасники старалися зі всіх сил. Спортивний азарт і бажання перемогти ні на хвилину не залишали ні гравців, ні вболівальників. Проте, як і всюди, були переможці та переможені. Цікаво, що вже втретє команди 5-А і 5-Б класів, за підсумками змагань, зіграли внічию. Серед учнів 2-4 класів почергово перемагали то хлопці, то дівчата, але перемога дісталася 4-Б, 3-А та 2-Б класам. Серед першокласників переможцями стала команда 1-Б класу, але цікаво, що в усіх естафетах перемагали дівчата 1-А класу, вирішальною ж стала спортивна вікторина.

Команди збірних 6-х і 7-х класів зіграли внічию, проте за пенальками перемогли все-таки випускники.

Півтори години титанічних зусиль і шквалу емоцій пролетіли непомітно. Понад 400 учнів було задіяно у Дні спортовця завдяки майстерній і чіткій організації. Це традиційне свято залишається щороку урочистим і нестандартним завдяки, перш за все, нашому вчителю фізкультури Ользі Іванівні Лаговській та всім вчителям школи, які з задоволенням допомагають в його організації та проведенні.

Олена КНЕЙЧУК,
учениця 5(9)-Б класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Фото Христини МИГАСЮК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.