Головна / Святкові події / Шевченко у всі часи єднає українців

Шевченко у всі часи єднає українців

За багаторічною традицією в селах Комарів та Волиця щороку урочисто проводять березневі Шевченківські вечори. У будинку «Просвіта» с. Комарів працівники культури підготували змістовний концерт до 198-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Перед його початком відбувся схід жителів сіл Комарів та Волиця, на якому сільський голова Надія Білик звітувала про свою роботу. Селяни обговорили наболілі питання про благоустрій, підготовку до Великодніх свят, ремонт доріг та інше.

Потім на сцену вийшли аматори художньої самодіяльності – зведений хор сіл Комарів і Волиця (художній керівник і диригент Галина Антонюк), який співав пісні на Шевченкові твори. Зал слухав їх стоячи. А далі глядачі поринули•в прекрасне, багатоголосе звучання Шевченківських творів на різну тематику. Цікаву програму підготували й учні початкової Комарівської школи, які гармонійно поєднали вірші, сценки та пісні про Шевченка та на його слова. Низку пісень подарували односельчанам чоловічий і жіночий ансамбль Комарівського народного дому. Надовго закарбувалися в пам“яті глядачів рядки прониклого патріотичного вірша «Розрита могила», який майстерно прочитала Світлана Стецюк. Вечір закінчився багатоголосим «Боже великий, єдиний». Його дзвінко заспівали учасники художньої самодіяльності та зал. Опісля глядачі щедрими аплодисментами нагородили аматорів художньої самодіяльності.

Святковий вечір, приурочений до дня народження Тараса Шевченка, вдався на славу і духовно об“єднав всі покоління. Його змістовну програму склала завбібліотеки с. Комарів Марія Поспіх.

Світлана ТРИБУХ, секретар Волицької сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!