Святкові події

Сьогодні на Сокальщині пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, в населених пунктах Сокальщини пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності України: святкові богослужіння за Україну в храмах, покладання квітів до могил борцям за волю України, урочисті віча.

У м.Сокалі святкування розпочалися зі святкових Богослужінь у храмах міста. Біля стели пам`яті Героїв Небесної сотні була відслужена панахида.

Опісля, святкова колона за участю представників духовенства, влади, політичних та громадських організацій, депутатів різних рівнів пройшла вулицями міста. Відбулося покладання квітів до пам`ятників Тарасу Шевченку, Євгенові Петрушевичу, стели пам`яті Героїв Небесної сотні, меморіальних дошок С.Бандері та В.Чорноволу.

Віче з нагоди Дня Незалежності відбулося біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять героїв Сокальщини та всіх інших українців, які загинули під час Революції гідності та під час антитерористичної операції на сході України.

Після віча відбувся святковий концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності району. З нагоди Дня Незалежності України в м.Сокалі відбулося ряд спортивних заходів: спартакіада серед людей з інвалідністю, турніри з волейболу, пляжного волейболу, з міні-футболу, баскетболу 3х3 та шахів.

Голос Сокальщини на GoogleNews