Головна / Святкові події / Сокаль відсвяткував своє 635-річчя

Сокаль відсвяткував своє 635-річчя

635-річчя Сокаля відзначали cпільно з десятиріччям радіокомпанії "Сокаль". Тому й програма була насичена, місто виглядало особливо святково. Були розваги і для дітей, і для дорослих. Перед кінотеатром мелодії пісень, маршів, вальсів виконував народний духовий оркестр під керуванням Петра Криштофа. У Народному домі своїм неповторним співом тішили Ірина Грабова та народний ансамбль "Гармонія душі". На професійній сцені на площі Січових стрільців переможців конкурсів "Рідне місто моє" та дітей з багатодітних родин  учасників конкурсу малюнків та творчих робіт до Дня матері вітали головний редактор часопису "Голос знад Бугу" Василь Сорочук, член Національної спілки письменників України Любов Бенедишин, міський голова Богдан Зарічний та помічник народного депутата України Володимира В`язівського  Олег Солодяк.
Для наймолодших відбувалось веселе свято морозива, де діток і їх батьків запрошували до участі у конкурсах, пригощали морозивом фірми "Лімо". Малята веселилися на цікавих атракціонах, гойдалися на каруселях, ласували солодкою ватою та попкорном. Діти й дорослі ходили по місту з різнокольоровими повітряними кульками, що додавало пейзажу Сокаля колориту святковості. І сцена, на якій відбувався концерт, святкове віче та дійство, була сучасно оформлена.

Чудовий настрій для сокальчан створили музиканти, співаки, гурти: "Open blues band", "Ріплей", "Шосте чуття", Уляна Швед, Андріана, "Гламур", Андрій Заліско, Владіслав Левицький, Наталка Карпа.

З нагоди 635річчя першої письмової згадки про Сокаль та десятиріччя радіокомпанії "Сокаль" сокальчан вітали: митрофорний протоієрей о. Ярослав Кащук, міський голова Сокаля Богдан Зарічний, голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, голова Грубешівської міської ради Євгеніуш Пачала, секретар міської ради Грубешева Чеслав Подгурскі, керівник інформаційного центру ДП "Львіввугілля" Марія Коноплицька, народні депутати України Володимир В`язівський та Степан Курпіль, депутат обласної ради Роман Швед, голова обласної організації Національної спілки журналістів Ярослав Климович, представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Львівській області Петро Цеголко, колишній голова Сокальської райдержадміністрації, один з організаторів радіокомпанії "Сокаль" Микола Пшевлоцький, генеральний директор телерадіокомпанії "Сокаль" Микола Пасько.
Після святкового віче ще довго веселилися сокальчани на головній площі міста. А потім надзвичайної краси феєрверк освітив темну пелену ночі. Проте свято продовжувалося, молодь ще довго танцювала на дискотеці просто неба.

Завдяки підтримці спонсорів, співпраці Сокальської міської ради та телерадіокомпанії "Сокаль" свято вдалося на славу.

Оксана ПРОЦЬ.

 

 

 

 

 

Фото  Василя Сорочука.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + 15 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!