Святкові події

Сокальська районна асоціація людей з інвалідністю провела вечірку для молоді з інвалідністю

15 листопада в кафе “Володар” Сокальська районна асоціація людей з інвалідністю провела вечірку “Jeans party” для молоді з інвалідністю, де взяло участь близько 60 учасників із сіл Шпиколоси, Фусів, Княже, Забужжя, Свитязів, Перетоки, Скоморохи, смт. Жвирка та з міст Сокаль, Соснівка, Гірник, Червоноград та Львів. 11 років поспіль Сокальська асоціація проводить такі вечірки для молоді та 8 останніх років – в кафе-ресторані “Володар”, за що щиро дякуємо його власнику Ігорю Плечіню і його працівникам.

Учасників вечірки привітали предстаник Сокальської районної ради Мар’яна Волос та Львівської обласної асоціації людей з інвалідністю Надія Зелінська. Волонтерів Сокальської асоціації, Ірину Гулявську, Ірину Семчук, Любов Махоркіну, Любов Штикало, Людмилу Середюк і Ярославу Швед, було нагороджено грамотами від Сокальської районної ради та голову організації Оксану Кононову – подякою від Львівської обласної асоціації людей з інвалідністю.

За активну участь в підготовці вечірки і за розвиток можливостей та творчості молоді з інвалідністю дякуємо хореографу Мар’яні Блащук, музичному керівнику творчого колективу “Вишиванка” Надії Бокало, спортивному тренеру Марії Пікуновій і вчителю арт-терапії Ользі Ровецькій.

В концерті взяли участь із піснями і танцями творчий колектив Сокальської районної асоціації інвалідів “Вишиванка”, із піснею та грою на сопілці Анна Шот, із піснею колектив театр-студії “Ніка” (керівник Наталія Хайсанова).

Після концерту були конкурси та молодіжна дискотека.

Висловлюємо щиру подяку установам і людям, завдяки яким і відбулось це свято: Сокальська районна рада та райдержадміністрація, Ігор Плечінь та колектив кафе-ресторану “Володар”, піцерія “Фігаро” (Ростислав Фігурко), ДП “Датський текстиль” (Йогрен Седерхолм), Михайло Веклин, Наталія Кінах, Володимир Даньчак і Андрій Бабух.

Оксана Кононова

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.