Святкові події

Сокальщина урочисто відзначила День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, Сокальщина урочисто відзначила День Державного Прапора України

З цієї нагоди у м. Сокалі, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, відбулося урочисте віче, в якому взяли участь представники влади району та міста, громадських та політичних організацій, громада міста. В його ході Державний Прапор України був урочисто піднятий на флагштоці.

Честі підняття прапора удостоїлися член Сокальської станиці Братства вояків ОУН-УПА Максим Савка та воїни АТО. Учасників заходу благословили отці Ярослав Кащук та Володимир Жарський.

Голова райдержадміністрації Ігор Дацюк, голова районної ради Микола Пасько, депутат обласної ради Сергій Касян, Сокальський міський голова Вадим Кондратюк та почесний голова Сокальської станиці Братства вояків ОУН-УПА Михайло Куцяба привітали присутніх зі святом, побажали міцного здоров’я, миру, злагоди, взаємної шани та глибокої віри у гідне майбутнє рідної землі.

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у місті Сокалі прикрашено вишитими рушниками пам’ятники Є.Петрушевичу, Б.Хмельницькому, барельєфи С.Бандері, В.Чорноволу, а пам’ятник Т.Шевченку одягли у вишиванку:

 

Також створено алею з понад 100 старовинних вишитих рушників, які були надані мешканцями кожного населеного пункту району.

Голос Сокальщини на GoogleNews