Святкові події

Сокальська районна асоціація інвалідів провела творчій фестиваль «Барви життя»

У cереду, 5 червня, Сокальська районна асоціація інвалідів провела творчій фестиваль  «Барви життя». У теплій та святковій атмосфері  учасники свята мали можливість поспілкуватись, показати свої творчі здібності, а також підтримати своїх друзів у різних конкурсах та виступах. Голова Сокальської районної асоціації інвалідів Оксана Кононова привітала всіх присутніх і представила почесних гостей свята. Це голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник міського голови Сокаля Сергій Марчук, начальник управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимир Огінський, заступник голови Львівської обласної асоціації людей з інвалідністю Ірина Ткачук та члени Червоноградської міської громадської організації неповносправної молоді “Ніка” на чолі із її керівником Наталією Хайсановою.

Микола Пасько від імені Сокальської райради та депутатів привітав усіх присутніх, голову асоціації Оксану Кононову, всю її активну і креативну команду за незамінну роботу. Подякував усім, хто допомагає, вчить і опікується людьми, які викликають не співчуття, а захоплення від позитивного бачення світу: «Ми всі маємо підтримати цю теплоту і радість від спілкування. Депутати районної ради прийняли в свій час вірне рішення – програма підтримки асоціації діє і приносить реальні результати!»

*Після урочистої частини присутні отримали багато яскравих та позитивних емоцій від виступів членів Сокальської районної асоціації інвалідів та Червоноградської міської громадської організації неповносправної молоді “Ніка”. Це і запальні танці та пісні творчого колективу «Вишиванка», і гуморески від Андрія Яремкевича, виступ колективу театру – студії «Ніка» тощо.

Варто додати, що вже 9-й рік поспіль Сокальська районна асоціація інвалідів проводить такий захід з метою показати силу духу людей, які втративши здоров`я, не втратили себе, не зламалися, адаптувалися до життя, проявляючи непохитну силу духу та непохитну віру в життя.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.