Головна / Святкові події / Сокальський район досить активний у відзначенні пам’ятних дат у закладах загальної середньої освіти

Сокальський район досить активний у відзначенні пам’ятних дат у закладах загальної середньої освіти

“Найактивнішими учасниками гри “Сокіл” 7 років поспіль є Городоцький, Пустомитівський, Сколівський, Сокальський, Старосамбірський, Стрийський райони та Галицький, Залізничний і Сихівський райони м. Львова.”

У понеділок, 5 лютого відбулося спілкування голови облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та головами районних рад у режимі Skype-конференції. У скайп-зустрічі взяв участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

На порядку денному було чотири питання до обговорення:

  • Про моніторинг введення земель сільськогосподарського призначення в обіг на основі алгоритмів ефективного і правового використання земель.
  • Про реалізацію місцевих програм енергозбереження для населення.
  • Про військово-патріотичне виховання молоді Львівщини.
  • Про популяризацію неформальної освіти у районах Львівської області та
    проведення профорієнтаційних екскурсій.

Згідно інформації про проведені заходи неформальної освіти в районах Львівської області за 2017 рік, у Сокальському районі проведено 18 заходів та 3 профорієнтаційні екскурсії.

Сокальський район також вирізнився активністю у відзначенні пам’ятних дат у закладах загальної середньої освіти (проведено відкриті уроки, виховні години, круглі столи, учнівські конференції, вечори пам’яті, книжкові виставки присвячені Дню Соборності України, 99 – річчю бою під Крутами, Дню Героїв Небесної Сотні, 70 – річчю роковин проведення операції «Вісла», 75 – річчю УПА, Дню Гідності та Свободи, 99 – річчю ЗУНР, заходи у зв’язку з 85 роковинами Голодомору, 125 – річчю Олени Степанів-Дашкевич, 80 – річчю В’ячеслава Чорновола та інші.) Загалом у ІІ півріччі 2017 року на Львівщині проведено 6918 загальношкільних виховних заходів, найбільше таких заходів проведено в Сокальському районі (536 заходів).

Також відомо, що у 2017 році в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл», команди Галицького району м. Львова та Стрийського, Городоцького, Сокальського районів показали високі результати підготовки старшокласників. Найактивнішими учасниками гри 7 років поспіль є Городоцький, Пустомитівський, Сколівський, Сокальський, Старосамбірський, Стрийський райони та Галицький, Залізничний і Сихівський райони м. Львова.

У рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки продовжується реалізація механізму компенсації населенню області коштів за кредитами на заходи з енергозбереження. За 2017 рік за Програмою видано 7532 кредити на загальну суму 185 млн грн., з них 176 кредитів для Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!