Святкові події

Сокальській друкарні – 50 років

Комунальне підприємство "Сокальська друкарня", незважаючи на непрості часи в економічному плані, не зникло, не збанкрутіло, а, навпаки, піднялося з колін і успішно розвивається. Керівник Богдан Шклянка разом з колективом налагодили стабільну роботу й суттєво покращили умови праці. Тому, починаючи з 2015 року обсяги виробництва подвоюються. При постійному зростанні закупівельних цін на матеріали для поліграфічного виробництва, підприємству вдається утримувати конкурентоспроможні ціни на продукцію і продовжувати співпрацю з постійними клієнтами, серед яких: КЗ СРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня", Червоноградська міська лікарня, Радехівська центральна районна лікарня, Радехівська міська газета "Наш Радехів", ДП "Датський текстиль", ПП "Західний Буг", ТзОВ "Скомекс", ПП "Гірна", ПАФ "Білий Стік", ПП "АФ імені Богдана Хмельницького", ПАФ "Войславичі", ТзОВ "Галичхутро", ДЛГП "Галсільліс", БТІ м. Червоноград та іншими.

За цей короткий період вдалося покращити умови праці: вставили нові металопластикові вікна у виробничих цехах, зробили ремонт у трьох кабінетах, які раніше не використовувались, а тепер їх здають в оренду, замінили новий електричний котел опалення, поремонтували санвузли. Всі ці роботи виконали за кошти підприємства і власними силами.

Успішну робота друкарні у 2015 році високо оцінила Експертна комісія Національного рейтингу якості товарів та послуг, за що комунальне підприємство "Сокальська районна друкарня" отримало звання "Краще підприємство країни 2015" серед комунальних підприємств поліграфічної галузі та відзнаку "Експертний висновок". Друкар з багаторічним стажем Ярослава Хмара нагороджена відзнакою "Кращий спеціаліст 2015", а всі працівники Дипломами за вагомий вклад у розвиток підприємства. Директор КП "Сокальська районна друкарня" Богдан Шклянка за вагомий внесок у розвиток економіки країни та високий професіоналізм нагороджений орденом "Слава Нації" і дипломом "Спеціаліст року".

Керівництво підприємства і колектив не забуває своїх колишніх працівників. З нагоди 50-річчя Сокальської друкарні на зустріч запросили тих, хто працював тут у попередні роки. І всім було назвичайно приємно зустрітися разом. Нинішній директор Богдан Шклянка сердечно вітав колишнього директора Романа Олійника та багатьох працівників, які мали змогу оглянути підприємство, побачили зміни, які тут відбулися.

Незважаючи на дуже важкий фінансовоекономічний стан в країні, відсутність стабільних замовлень та брак обігових коштів, сокальські поліграфісти довели, що кожен на своєму робочому місці, доклавши максимум зусиль та бажання, може будувати заможну європейську Україну.

Ярослав ПІХОЦЬКИЙ,
депутат Сокальської районної ради шостого скликання.

Богдан Шклянка

Колектив Сокальської друкарні

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.