Головна / Святкові події / Відбулося свято села у Лучицях

Відбулося свято села у Лучицях

Немов сама природа  сприяла в проведенні свята у Лучицях. Молодь, діти, майже всі жителі села зібралися на святковий концерт "Нам пора для України жить", який пройшов на високому рівні.

Особливо чарували своєю красою, талантом дівчата та юнаки, вокальний жіночий ансамбль "Лучичанка". Вдало були підібрані пісні, які виконували Богдан Федченко, Олег Свінціцький, Іван Швайківський, Василь Вороняк, Дмитро Мартинюк, Олег Семенюк. Високі, немов на підбір, козаки впевнено переконували, що саме настав час жити для України. У їх виконанні прозвучали пісні "Ой, там на горі січ іде", "Там на горі Маківці", "Вишенькачерешенька", "Розпрягайте, хлопці, коні". Дівчата, як ті пишні рожі, прикрашали й наповнювали солов’їним співом глядацький зал. Це Ольга Семенюк, Марія Демчук, Ольга Федиків, Оксана Лучка, які гарно виконали пісні "Україна", "Де сяє сонце", "Лише у нас на Україні", "Задивились зорі". Вразили слухачів своїми неповторними голосами члени жіночого вокального ансамблю "Лучичанка" Ольга Вороняк, Марія Дзік, Світлана Іванська, Світлана Свінціцька, Ольга Левицька, Марія Фітьковська, Надія Євчун (керівник Світлана Олесько, акомпонував Степан Бойко). Вони чудово виконали пісні "Червона калина", Ой, гайгай зелененький", "Світи,  місяченько", "В кінці греблі", "В гори прийди до мене", "Біля млина калина", "Ой, дівчина по гриби ходила", "Ой, у лузі калина стояла", "Біла хата в саду", "Сокальський вальс", жартівливу  "Лісапед" та ін. Кожна з учасниць ансамблю має гарний голос, їх злиття зачарувало слухачів. Бурхливими оплесками викликали вони "Лучичанку" на "біс". Вірш "Нам пора для України жить" прочитала автор цих рядків.

У нас є багато талановитих людей, якими можна гордитися, з яких можна брати приклад. Це, зокрема, виходець з нашого села Борис Верета, диригент капели бандуристів. Тож не втрачаймо жодної миті, живімо для рідної України.

Саме на часі прислухатись до могутнього слова Каменяра, яке не лише не втратило актуальності, а й звучить нині ще гучніше і виразніше:

“Не пора, не пора, не пора
Москалеві й ляхові служить!
Довершилась України кривда стара,
Нам пора для України жить”.

Зіновія ЯНЧУК,
бібліотекар.
 с. Лучиці.        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!