Головна / Святкові події / Відбулось свято у навчально-виховному комплексі “Школа – дитячий садок”

Відбулось свято у навчально-виховному комплексі “Школа – дитячий садок”

«Неба Вам ясного, сонця золотого» – такі побажання звучали з уст дітей в навчально-виховному комплексі "Школа – дитячий садок" с. Романівка. На свято запросили колишніх працівників цього закладу – Іванну Коткевич, Марію Бульбак, Марію Шабатовську, Ольгу Гузар. Всі ми були приємно вражені такою увагою своїх молодших колег з нагоди професійного свята. Заходимо в приміщення, де знаходяться дошкільнята. Всюди чисто, прибрано, затишно. Милують яскраві стенди, дитячі куточки. Ось вироби малюків з пластиліну, аплікації, малюнки. Назустріч вибігає галаслива малеча, сміливо підходить до нас, називає свої імена, знайомиться. В другій половині приміщення тишина – там ідуть уроки, знання здобувають учні 1-4 класів. Директор НВК, колишня випускниця цього закладу, Оксана Зубко привітно зустрічає нас і запрошує на концерт, який підготували музичний керівник Оксана Коткевич та вихователь Оксана Сойко зі своїми вихованцями. Діти декламували віршики, співали пісні, вручили нам квіти і сувеніри. Ми подякували за таку теплу зустріч. А за "солодким столом" згадували, як нам тут працювалось. За 30-40 років роботи в установі були і важкі будні, і радісні свята.

Кухар Марія Зубко пригадала свої дитячі роки в дошкільному закладі: як співали, танцювали, розучували букви, цифри. Здається все було так недавно, а вже водить в садочок свою внучку. Долучилася до розмови вчителька Світлана Бойко. Не натішиться розумними, активними першокласниками, розповіла, що діти уважно слухають розповіді про ситуацію в державі, бойові дії, про окуповані ворогом землі і по-дитячому щиро і наївно висловлюють свої емоції.

Милуємось світлинами і затишними класними кімнатами. Як добре, що в свій час, під керівництвом Олени Матрипули зроблено реконструкцію приміщення. Школа і дитячий садок опинились під одним дахом. Слухаємо і радіємо за успіхи молодих педагогів, впевнені, що навчально-виховний процес перебуває в надійних руках. До нас приєднується вчитель Любов Савчук і каже: "Дивлюся на вас і так по-доброму заздрю, уявляю, що через кілька років і мене хтось запросить сюди в гості. А скажіть чесно, чи хотіли б Ви зараз повернутись на роботу?"

"Ні, – каже колишній керівник цього закладу Іванна Коткевич, – на все свій час. Наш поїзд уже пішов. Теперішнє життя диктує свої умови і ставить нові вимоги. Молоде покоління вимагає нових наставників". "Літа минають", – додає з сумом колишній помічник вихователя М. Шабатовська.

Дякуємо за гостину, за розуміння, за пам'ять. "Такі зустрічі тепер будемо проводити кожен рік напередодні Дня вихователя і Дня вчителя, – каже на прощання Оксана Зубко. І традиційно, як годиться, всі разом заспівали "Многая літа".

 Марія БУЛЬБАК, жителька с. Романівка. 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!