Головна / Святкові події / Відбувся весняний бал у Сокалі

Відбувся весняний бал у Сокалі

Ані сніжна завірюха, яка вирувала за вікном, ні зниження температури не змогли зіпсувати святкового настрою учасникам благодійного Весняного балу лідерів учнівського самоврядування в м. Сокаль, що відбувся 15 березня у дискоклубі «Вікторія».

Цей доброчинний захід проходить, з ініціативи регіонального учнівського парламенту Сокальського району, при підтримці начальника відділу з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської райдержадміністрації Романа Монастирського, уже вп’яте.

Великих зусиль до його проведення доклали методисти БДЮТ і РМК, відділу з питань освіти, сім’ї та молоді РДА Оксана Базилевич, Галина Матвіїв, директор БДЮТ Марія Поліщук, голова учнівського регіонального парламенту Вікторія Плюхін.

Учасниками Весняного благодійного балу були лідери учнівського самоврядування старшого шкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів Сокальського району. На жаль негода, яка лютувала надворі, не дозволила всім юнакам та дівчатам взяти участь. Адже з 13 шкіл відгукнулись лише сім. Та все ж таки бал відбувся.

…Дівчата, юні, красиві, прибули у вечірніх сукнях, хлопці – у святкових костюмах. На початку ведучі Вікторія Плюхін та Дмитро Дияковський представили гостей та розповіли про історію виникнення балу, й наголосили, що метою його проведення є активізація діяльності лідерів учнівського самоврядування, виховання учнівської молоді на ідеях доброчинності, взаєморозуміння, усвідомлення школярами відповідальності за власне майбутнє та майбутнє своєї держави.

Опісля до присутніх з вітальним словом звернулася головний спеціаліст відділу з питань освіти, сім’ї та молоді РДА Ольга Скребуха, яка зазначила, що іде весна, тож юнь має змогу продемонструвати свої таланти на Весняному балу. Вона побажала всім завжди залишатися молодими, красивими та успішними і наголосила, що бал є благодійним.

В цей час у фойє молоді, вродливі, щасливі учасники хвилювалися перед виходом. Невдовзі ведучі представляли пари. За умовами конкурсу на краще виконання вальсу лише одна пара від школи мала змогу взяти участь. Тож за звання найкращих танцюристів змагалися Антоніна Ферко і Башир Мургустов (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей»); Анастасія Федащук і Тимур Доган (Сокальська ЗШ №5); Ірина Михайлова і Владислав Борис (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей»); Наталія Залізко і Назар Стрипковський (гімназія ім. Олега Романіва), Ольга Коляда і Максим Мисюта (Забузька ЗШ ІІІІ ст.); Орися Шпак і Дмитро Матвійко (Сокальська СЗШ ІІІІ ст. №3), Ірина Чаплин і Олег Возняк (Жвирківська ЗШ ІІІІ ст.).

Відкрити бал випала честь ведучим. Опісля до них долучилися інші учасники. Потім, під пильним поглядом журі, молоді пари кружляли у вальсі, для них це був дійсно зоряний час. Вони рухалися красиво і гармонійно.

Гарним доповненням до дійства став виступ дуетів Тетяни та Романа Нечаїв, Ольги Оліфір і Юлії Шамрик, які полонили серця глядачів піснями «Я люблю тільки тебе», «Моя любов». Подивував своєю майстерністю й учень школи мистецтв імені Віктора Матюка, лауреат різноманітних конкурсів Назар Куртяник. В залі довго не вщухали оплески після «Bесняних забавлянок» учнів Сокальської школи №5 та виступу учасників зразкового ансамблю «Престиж» БДЮТ, які майстерно станцювали хореографічні композиції «Американо» та «The time». Цікавими були розповіді ведучих про історію вальсу, бальний етикет. Та це був лише початок, бо на присутніх чекало ще багато приємних подій та несподіванок.

Лідери учнівського самоврядування Сокальщини Христина Монастирська, Юлія Базилевич, Олена Пікунова, Олексій Дмитрієвський, Юрій Дмитрієвський, Роман Палюх, Леся Врубель, Ольга Коляда, Влад Борис, Тетяна Нечай, Анна Копейка, Марія Строцюк, ніби «перенесли» присутніх у казку про сучасних принца та Попелюшку, яку вони підготували й зіграли. Їх виступ переривали чудові мелодії вальсу, і в неповторному ритмі танцю кружляли всі.

Організатори провели благодійну акцію. Усі кошти, зібрані під час балу, лідери учнівського парламенту віддадуть дітям Сокальщини з особливими потребами.

Наприкінці журі обрало найкращі танцювальні пари вечора. Переможцями стали Ірина Михайлова і Владислав Борис (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей), друге місце – у Анастасії Федащук і Тимура Догана (Сокальська ЗШ ІІІІ ст. №5), третє – у Антоніни Ферко та Башира Мургустова (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей»). Однак на Віденський бал до Львова зможуть поїхати лише дві пари. Це голова регіонального парламенту Вікторія Плюхіна, найактивніший лідер регіонального парламенту Дмитро Дияковський та найкраща танцювальна пара вечора – Ірина Михайлова і Владислав Борис.

З першим балом у житті всіх юних танцюристів тепло привітали головний спеціаліст відділу з питань освіти, сім’ї та молоді Ольга Скребуха, методист РМК відділу з питань освіти, сім’ї та молоді РДА Галина Матвіїв, директор БДЮТ Марія Поліщук, які зауважили, що нині могли насолоджуватись танцями усі, хто був присутній на балу. А танцювали не тільки учасники конкурсу, але й учителі та старшокласники, які прийшли підтримати своїх друзів. Усі були щасливі та усміхнені, бо поринули в чарівну атмосферу танцю. Вони дякували організаторам та меценатам за гарний вечір та цікавий захід. Зокрема, Михайлові Пограничному (дискоклуб «Вікторія»), піцерії «Фігаро», крамниці «Овочі. Фрукти», ПП «Ніка».

Звучав «Віденський вальс», молоді пари граційно кружляли у танці. Давно не було такого гарного видовища.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!