Головна / Святкові події / Стремінь багатий талантами

Стремінь багатий талантами

 5 серпня на День села у Стремені було велелюдно.  До жителів та гостей долучився парох о. Тарас Гнатів  ініціатор цього заходу. Він відправив молебень до Пресвятої Богородиці, благословив усіх присутніх.

Біля Народного дому зібралось багато стремінчан та гостей із сусідніх сіл, палких шанувальників української пісні. Село багате талантами, тож всі присутні мали змогу ще і ще раз доторкнутися душею і серцем до краси і величі рідного слова, української пісні. Ведучі свята Юлія Коляда та Юрій Андрушко, читець Андріана Марків вітали старожилів села, багатодітних матерів, новонароджених, родини, які прожили у мирі і злагоді багато років. Історію села цікаво розповіла директор школи Ольга Владика.

А далі виступали аматори художньої самодіяльності. Зі сцени лунали вірші, побажання, полонили душі слухачів пісні. Зворушливо, що аж непрохані сльози набігали на очі слухачів, виконав пісню "Дитинство" дует у складі матері та доньки Наталії та Мар’яни Владик. Отець Тарас чудово заспівав пісні "Дністрянка", "Чуєш, мамо", а в дуеті з Наталією Владикою  "Гілка калини", "Пісня батьківська" та ін. Довго аплодували і наймолодшим  Іринці Бурко, Вірі Бурко, Галинці Матвієшин, Світланці Хвальботі,  у виконанні яких прозвучали "Мамина сорочка", "Сонечко", "Дівчинаукраїночка" та ін. А церковний хор величаво заспівав "Моє рідне село" та "Рідня моя". З святом жителів села привітав піснями "Родина", "День народження" підприємець Володимир Мрочко. Щиросердечні вітання та пісні лунали від гостей  учасників художньої самодіяльності сіл  Комарів, Бутини, Реклинець, Двірці. Слухачі підспівували їм і гаряче аплодували.

На сільському стадіоні відбулись  спортивні змагання з волейболу та футболу. Закінчилось свято дискотекою.

Велике спасибі о. Тарасу Гнатіву, спонсорам та всім  учасникам. Многая і благая літ!

Марія АНДРУШКО, завідувач Народного дому.
Наталія ЛЕВИК, бібліотекар.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!