Святкові події

Святий Миколай не забув нікого

15 грудня цього року у Сокальську районну асоціацію інвалідів завітав святий Миколай та влаштував для 30 дітей з особливими потребами справжнє свято. Представники Будинку учнівської та дитячої творчості підготували для глядачів чудовий виступ. Також до свята долучилися ДП "Датський текстиль", яке надало святкові подарунки дітям і пошило костюм святого Миколая, а також політична партія "Фронт Змін" та депутат обласної ради Ганна Костюк, які спонсорували солодощі для частування дітей.  Батьки та працівники Асоціації інвалідів висловлюють щиру подяку за небайдуже ставлення та увагу до людей з обмеженими можливостями.

Оксана КОНОНОВА,
голова Сокальської районної асоціації інвалідів.

***

В народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. І кожне особливе. Але найбільш очікуване і найбажаніше для дітей є свято св. Миколая. У цьому році учнів молодших класів Тартаківської школи св. Миколай запросив у місцевий храм Різдва Пресвятої Богородиці. Діти готувались ретельно: вчили віршики, пісеньки, молитви. Бо ж виступали у церкві перед священиком о. Богданом Лиликом, батьками і парафіянами. А головне – всі ці віршовані строфи, пісні призначалися Чудотворцю Миколаю, бо ж наймолодші школярі вірять, що св. Миколай – то добрий дідусь, котрий приходить лише до чемних діточок. Священик о. Богдан Лилик подякував їм за гарний виступ та передав від св. Миколая подарунки. Цього дня він був особливо щедрий, бо солодощами обдарував всіх присутніх у церкві парафіян. А потім багатоголосе "Ой, хто, хто Миколая любить" у виконанні дітей, церковного хору та парафіян зазвучало у стінах храму.

Стефанія МАСИННИК,
директор Народного дому с. Тартаків

***

П`ятикласники Тартаківської школи теж мали чудове свято Миколая. Їм допомогла його організувати класний керівник Світлана Демченко. Учні тішилися, коли до них в клас завітав св. Миколай з Ангелом, і з жартами та сміхом виганяли зі своєї шкільної домівки Чортика. А батьки через св. Миколая передали діткам подарунки.

Наталія МЕЛЬНИЧУК ,
 член батьківського комітету.

***.

"Ваш гість  святий Миколай". Свято з такою назвою підготували і провели для односельчан завідувачі Народного дому та бібліотеки села Діброва Мирослава Шостак і Ярослав Ващишин. Вчитель Дібровської школи Марія Марцинківська добрала репертуар пісень й вивчила з учасниками художньої самодіяльності Світланою Тарас, Любою Ващишин, Мирославою Волоско, Марією Тимосевич, Марією Синьовською, Марією Солон. Теплими оплесками присутні зустріли Ганнусю Мазник, Наталію Тимосевич, Ірину Волоско, Катрусю Мазник. Дівчата колядували та читали вірші про святого Миколая.

Бандуристка Наталія Тимосевич піднесено та дзвінко виконала декілька пісень. Дві з них  "Ой, хтохто Миколая любить" та колядку "Старий рік минає" допомагала співати бабуся Ганна Пончка. Далі святий Миколай (Стефан Демчук) прийшов з солодкими подарунками для дітей, які спонсорував директор ПП "Гові" Мирослав Проць. Привітала зі святом св. Миколая Домашівський сільський голова Ольга Ващишин.

Ганна ТРИГУБА,
депутат сільської ради.

***

З ініціативи Тартаківської сільської ради  до Дня святого Миколая 24 одиноких людей, які проживають у селах  Тартаків, Романівка,  Борок,  Копитів,  отримали продуктові набори від  громадської організації "Західна  правозахисна група".  Їх  розвезли одиноким Тартаківський сільський голова Степан Орловський, заступник голови РДА Ігор Махашілов та  голова цієї громадської організації Володимир Лебедевич.

Ольга АНДРУЩАК,
секретар Тартаківської сільської ради.  
   

Голос Сокальщини на GoogleNews