Святкові події

Торгівля на Сокальщині розвивається

Кожна людина замислюється, яке її покликання, як себе зреалізувати в цьому житті? Чи ту професію обрала, в якій буде найбільш успішною? А коли професія і покликання доповнюють одне друге, то тоді людина є посправжньому щасливою, успішною, задоволеною…

28 липня професійне свято відзначали працівники торгівлі. Про розвиток торговельної мережі, стан торговельного обслуговування на Сокальщині розповіла голова Сокальської райдержадміністрації Наталія Карташова. Вона наголосила, що наш район розвивається, незважаючи на світову кризу. За перше півріччя 2013 року оборот роздрібної торгівлі району, за усіма каналами реалізації, склав близько 110 млн. грн. та зріс до відповідного періоду минулого року на три відсотки. Більше половини загального обсягу продажу споживчих товарів формують підприємства юридичні особи, яких в районі є п'ятдесят. Також торговельною діяльністю займаються 1459 фізичних осіб. Кожен десятий працюючий зайнятий у галузі торгівлі.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток торговельного обслуговування населення та з нагоди професійного свята грамотами Львівської облдержадміністрації нагородили двох жінок, які зайняті у торгівлі  Ярославу Худик, директора ресторану "Сокаль" та Марію Майструк, директора магазину "Феєрія". У них працівники соціально захищені  працевлаштовані  офіційно. Пані Ярослава та пані Марія є добрими меценатами, благодійниками, завжди допомагають у проведенні свят, фестивалів.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ     

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.