Святкові події

Транскордонні дні добросусідства

28 серпня на українсько-польському кордоні між Корчмином та Стаївкою відбулися десяті ювілейні міжнародні дні добросусідства. На святкування до каплички поблизу с. Стаївка з'їхалися мешканці всіх ближніх сіл з української та польської сторін.

Зранку в дерев'яній церкві у Корчмині відбулися дебати "Кордон, який ділить", у яких взяли участь делегації з Польщі та України, представники громад та журналісти. Сокальщину представляли голова районної ради Ігор Дацюк, один з ініціаторів підписання угод про транскордонне співробітництво Микола Пшевлоцький та Белзький міський голова Володимир Муха. Присутні обговорили перспективи розвитку транскордонних зв'язків, моделі інтеграції України до Європейського Союзу, взаємовідносини українсько-польських народів з огляду на історичні події сімдесятилітньої давності.

Опісля біля каплиці на українсько-польському кордоні відбулися Служба Божа, освячення води, панахида за померлими. Згодом на сцені з концертною програмою виступали аматори художньої самодіяльності.

Фоторепортаж про цю подію читайте в наступних номерах "Голосу з-над Бугу".

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.