Святкові події

У Будинку воїна привітали та нагородили школярів, які перемогли у конкурсі відеороликів «Моя мрія в Україні»

Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями

Конкурс оголосили на початку вересня, а на розгляд журі подали майже два десятки робіт

«Такі конкурси для дітей є важливі з огляду на те, що допомагають проявляти різні таланти. Хтозна, можливо уже зараз серед нас є майбутній режисер, досягненнями якого пишатиметься вся держава. Ми намагались хоч трохи стимулювати бажання дітей розвивати свої здібності, тому будемо дуже раді, якщо перемога у такому маленькому локальному конкурсі надихне когось із дітей до великих робіт і стане початком професійного шляху», – звернувся до дітей директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Для зареєстрованих учасників також організували два навчальних майстер-класи: із написання  сценаріїв та із відеомонтажу.

«Обрати переможців було реально дуже непросто. Усі роботи надзвичайно глибокі та показують про що думають діти, що їх найбільше тривожить та що вони б хотіли змінити. Багато роликів є про те, як в Україні настає мир і українці не гинуть на війні. Звісно, роботи дуже аматорські, адже це діти, але ідеї та наполегливість їх втілення викликають захоплення», – розповів керівник “Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді” Святослав Опенько.

Журі обрало переможцями шість робіт у кількох номінаціях та різних вікових групах. На конкурс подавали роботи як авторські колективи, так і самостійні автори.

Відтак, переможцями конкурсу стали:

– у номінації «Найкраще розкриття теми» команда гуртківців мистецької школи N-Kids, Личаківського БДЮТ Наталя Киричук

– у номінації «Найкращий фільм» командного гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ (молодша група) Світлана Михайлова

– у номінації «Найкращий сценарій» командного гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ (старша група) Наталія Папроцька

– у номінації «Найкращий соціальний ролик» Володимир Дубровський

– у номінації «Найкраща анімація» Маргарита Ящишин

– у номінації «Найкращий ролик про школу» Софія Юркевич.

«Мій ролик – про школу, в якій я навчаюсь. На жаль, магії у нашому світі нема, а вчитись дуже непросто. Якби було якесь заклинання, яке б допомогло запам’ятати все з усіх предметів, це був би дивовижний світ. Але я також розумію, що сучасна магія – це новітні технології, які теж допомагають вчитись. Мені також вдалось започаткувати у своїй школі відеогурток, і маю надію, що школярі продовжать мої починання», – зазначила переможниця конкурсу Софія Юркевич.

Обласний конкурс «Моя мрія в Україні» покликаний формувати національну свідомість учнів та підвищувати роль відеоаматорів у художньо-естетичному вихованні молоді.

«Ми вдячні всім учасникам за роботи, за зусилля та ідеї. Усі роботи чіпляють за душу. Ми тішимось, що перший такий конкурс пройшов успішно і заплануємо його наступного року теж, тож чекаємо на нові роботи. Відео зараз стає важливим елементом світосприйняття, інформування та формування думки, тому цьому напряму треба приділяти більше уваги», – наголосила заступниця директора департаменту освіти Ольга Котовська.

Зазначимо, департамент освіти та науки спільно із Львівським обласним центром науково-технічної творчості організовує кіношколу, де діти зможуть покращувати свої навички.

Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями Переможців конкурсу відеороликів нагородили грамотами та грошовими преміями

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.