Святкові події

У Дрогобичі відзначать Міжнародний День гри

Для юних дрогобичан підготували насичену програму «Місто забав»

11 червня у світі відзначають Міжнародний День гри. До цікавого свята долучається і Дрогобич. Тож уже завтра у місті відбудеться насичене на забави та ігри свято для усіх дітей за підтримки фундації The LEGO Foundation.

Як розповіла Олександра Пашко, керівниця відділу сім’ї та молоді ДМР, від фундації вдалось отримати яскраві конструктори LEGO, які стануть гарними друзями для дітей Дрогобицької громади у літню пору та час канікул.

У Дрогобичі свято з нагоди Міжнародного Дня гри заплановане на 11:00 на Площі Ринок – це при умові сонячної погоди. Якщо ж дощитиме – то свято відбудеться в приміщенні Ліцею №3 імені В.Чорновола. На дітей чекатимуть ігри, забави, подарунки та солодощі для найактивніших учасників.

Окрім цього, впродовж двох тижнів подібні заходи будуть проведені в мікрорайонах вулиць Самбірської, Грушевського, Коновальця. Про них буде анонсовано додатково.

Загалом, Міжнародний день гри має на меті нагадати батькам та дітям хоча б на день забути про гаджети, відійти від екранів, вимкнути комп’ютери і провести час в активних іграх на свіжому повітрі. Адже прогулянки та активності на вулиці роблять здоров’я міцнішим, зір – гострішим, а також допомагають позбутись стресу.

Голос Сокальщини на GoogleNews