Головна / Святкові події / У Великих Мостах відбувся концерт пам’яті співака Назарія Яремчука

У Великих Мостах відбувся концерт пам’яті співака Назарія Яремчука

27 листопада в Народному домі міста Великі Мости відбувся концерт пам’яті співака, народного артиста України Назарія Яремчука. Його підготували працівники та учасники художньої самодіяльності цього культосвітнього закладу.

Назарій Яремчук – осяйний співець, ціла епоха в нашій пісенній культурі. У ньому бриніла наша Україна: в голосі, в душі, у вроді, в долі, в неповторному таланті. У виконанні Юлі Миронощенко, Галини Сковрон, дівочого тріо у складі Зоряни Личко, Тетяни Балко, Анжели Абрашітової, братів Сагалів, дуету сім’ї Жешутко та вокальноінструментального ансамблю мостівчани почули чудові пісні, які запам’ятались у виконанні Назарія Яремчука: «Гай, зелений гай», «Стожари», «Відпливають білі кораблі», «Чуєш, мамо», «Все минає», «Грона горобини», «Килим з маків», «Родина» та інші. Під час виступу на екрані демонстрували відеоматеріали з концертів Назарія Яремчука.

Зі словами подяки виступили декан УГКЦ отець Володимир Юськів та міський голова Ярослав Ройко. Вони побажали всім учасникам творчих здобутків і любові до української пісні, українського слова. На завершення вечорапам’яті глядачі та учасники художньої самодіяльності разом  виконали пісню «Родина».

Михайло ФЕДИК,  художній керівник Народного дому м. Великі Мости.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − ten =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!