Головна / Святкові події / В Домашеві на Сокальщині відбувся конкурс “Міс Осінь-2011”

В Домашеві на Сокальщині відбувся конкурс “Міс Осінь-2011”

12 листопада мешканці Домашева поспішали в Народний дім, аби подивитись на обдарованих, талановитих дівчаток, які брали участь в конкурсі "Міс Осінь-2011".

У конкурсі взяли участь 10 дівчат восьмого і дев’ятого класів Домашівської школи.  Всі конкурсантки були найкращими  елегантні зачіски, вишукані сукні, cтрунка постава, личко, як намальоване, шнурочки брів, гарні дівочі очі, гнучкий стан, білосніжна усмішка прикрашали кожну з них.  Направду, це було свято юності та таланту.

Чимало сил  до проведення конкурсу доклала Галина Лис, завідуюча Народним домом. Вона і дівчат заохочувала до участі, і підготувала сценарій його проведення. Юні дівчатачарівниці одна за одною виходили на сцену,  краса Наталії Тимусевич, Марії Остапик, Олени Яремчук, Лесі Ткачик, Наталії Синьовської, Марії Синьовської, Мар’яни Жук, Марії Лис, Мирослави Білоус, Ольги Павлюк вабила очі присутніх.

В першому конкурсі дівчата у віршованій  формі розповідали про себе, родину, школу, друзів, уподобання. Дехто декламував вірші, а інші  гумор,проте всі добре впоралися зі завданням. В наступних конкурсах дівчата розповідали вірші, співали пісні.

Наступний конкурс був кулінарним, в ньому дівчата представляли торти, які спекли вдома.  Коли юні красуні почали розповідати про технологію їх випікання, то аж слинка текла лише від цих слів. Торти представили з такою грацією, чарівною усмішкою, що всі гордилися  в них у селі добрі кулінари підростають.

Під час останнього конкурсу дівчата-конкурсантки збирали осінні листочки із зав’язаними очима. Конкурс був на швидкість і спритність  яка з дівчат назбирала найбільше листочків з дерев, та і набрала найбільше балів. Усі дівчата впоралися на "відмінно".

Конкурс "Міс Осінь-2011" здружив дівчат, вони не сприймали одна одну як конкурентки, а підтримували у перерві між конкурсами, раділи вдалим виступам друзів. Одним словом, між ними панувала атмосфера доброзичливості і товариськості.

Нелегко цього дня було компетентному журі у складі: Домашівського сільського голови Ольги Ващишин, директора Домашівської школи Богдана Петрашкевича, депутата сільської ради Ганни Тригуби, завідувача Народного дому с. Острівок Марії Романюк, вчителя школи Наталії Сенько, учасниці ансамблю "Пролісок" Народного дому с. Домашів Марії Волоско, адже усі учасниці гідно виступали і важко було обрати найкращу. За підсумками п’яти конкурсів Олена Яремчук і Наталя Синьовська набрали однакову кількість балів  вони і стали "Міс Осінь2011". Їх нагородили коронами. А "Міс глядацьких симпатій" виборола Марія Синьовська. Іншим учасницям присвоєно звання "Міс щирість", "Міс доброта", "Міс елегантність", "Міс толерантність", "Міс чарівність". Усі дівчатаконкурсантки на згадку про участь в конкурсі отримали сувеніри.
Конкурс вдався на славу, виступи школярок припали до душі як старшому поколінню, так і молоді. Після закінчення конкурсу домашівці ще довго не розходилися по домівках, ділилися враженнями, раділи, що в селі нарешті є Народний дім, дякували його завідувачу Ганні Лис за те, що готує сценарії, проводить конкурси, виступи. Приємно, що вона зацікавлює молодь, Новый Обзор школярів, які поспішають до закладу культури, де їх виховують духовно і морально, де вони проводять репетиції, співають, танцюють, а не просиджують час в барах.

Ольга ВАЩИШИН,
Домашівський сільський голова.

Загрузка...

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!