Святкові події

У с. Горбків відбувся концерт приурочений Небесній Сотні

“Герої не вмирають”: таку назву мав концерт-реквієм, приурочений пам’яті бійців Небесної Сотні, який відбувся у Народному домі с. Горбків. Зранку о. Павло відправив панахиду за загиблими бійцями. Пізніше односельчани зібралися в Народному домі, де через панораму спогадів відновили в пам’яті січневі і лютневі події на майдані Незалежності в Києві 2014-го. Брали участь в концерті і діти, і юнацтво, і дорослі, і літні люди. Ведучими були Ірина Лесик і Роксолана Жушма, які перенесли нас у ці страшні дні, де гинули хлопці.

З тугою й з сльозами на очах прочитали вірші Ольга Гасюк (“Чому Ви плачете?”) і Наталія Семенюк (“А там війна”). Учні школи декламували вірші “Брати мої невинно убієнні”, “Моліться люди України” та інші. Жіночий ансамбль виконав стрілецькі, повстанські пісні та пісні про героїв-українців.

Танець “Вдови” підготувала хореограф Ольга Гасюк з танцювальним колективом. Сценку “Плач матері” зіграла Ольга Кальмук, сценарій склали Любов Прохира і Ольга Гасюк. Директор Народного дому Борис Марушко вів музичний супровід концерту. Дійство закінчилося молитвою “Боже великий, єдиний”.

Дівчата у вишиванках вручили квіти воїнам-односельчанам: Тарасу Скочко, Олегу Семенюку, Петру Кнейчуку, Роману Ковальчуку, Євгену Марфюку. Великий уклін і подяка всім хлопцям, які воюють за нашу Україну та Героям Небесної Сотні. Ми будемо згадувати їх у наших молитвах.

Любов ПРОХИРА, бібліотекар с. Горбків.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.