Головна / Святкові події / В кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах відбувся урочистий мітинг

В кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах відбувся урочистий мітинг

У Кінологічному навчальному центрі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державного прапора України та 25ої річниці з Дня проголошення Незалежності України.

За ці роки зроблено чимало. В сучасних умовах персонал Кінологічного навчального центру докладає багато зусиль для вдосконалення організації підготовки курсантів і слухачів, персоналу прикордонної комендатури швидкого реагування та всебічному забезпеченню життєдіяльності центру. Прикордонники Кінологічного навчального центру є колективом однодумців, який не боїться труднощів, працює заради миру та злагоди в нашій державі.

За ці роки оновлено матеріальнотехнічно базу. Відбувся перший в історії навчального центру візит Президента України з метою вручення бойового прапора.

Цього року в Державній прикордонній службі України відновлено набір на строкову військову службу, саме Кінологічний навчальний центр одним з перших почав приймати на підготовку строковиків з усієї України. Також, навчальний центр бере активну участь у суспільному житті району та області. Активно проводимо заходи з патріотичного виховання молоді, екскурсії для учнів шкіл області, неодноразово проводили змагання юних друзів прикордонників.

Під час урочистого мітингу, за доброю традицією, відбулося вручення відомчих нагород персоналу Кінологічного навчального центру. Чимало військовослужбовців та працівників центру було відзначено від імені голови Державної прикордонної служби України, начальників Західного регіонального управління та навчального центру, голови Львівської обласної державної адміністрації, голови Львівської обласної ради.

Після урочистого мітингу військовослужбовцям, працівникам, членам їх сімей, ветеранам та гостям навчального центру свої вміння продемонстрували кінологи та їх чотирилапі вихованці.

Присутні мали можливість оглянути зразки військової техніки, а також повболівати за команди підрозділів центру, які змагались у військовій естафеті та у армрестлінгу (на знімку).

Наш кор.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!