Головна / Святкові події / У Народному домі с. Острів відбувся концерт, присвячений українській пісні

У Народному домі с. Острів відбувся концерт, присвячений українській пісні

У Народному домі с. Острів відбувся концерт, присвячений українській пісні, ніжній і веселій та водночас сумній і загадковій, у своїх мелодіях вона веде у наше дитинство і заставляє задуматись над майбутнім. Багато пісень прозвучало якраз з уст нашої талановитої молоді. П`ятнадцять юних обдарувань доносили до жителів села чудові пісні про маму, рідний край, про вояків, які захищають нашу Україну. Поезії "Я молюсь за тебе", "Мамо, я живий" , які декламували Ліля Мельник та Владислав Гірний, зворушили глядачів до сліз. Пісні "Повертайся живим", "Заспіваймо пісню про Україну" у виконані Тетяни Мащак та Софії Ріжко стривожили серце кожного. Пісню Кузьми Скрябіна "Старі фотографії" заспівали Надія Шмигельська, Ілона Шрунь, а сестрички Віка і Зіна Гумен  "Моя Україна". Віталій Служало заграв на саксофоні мелодію "Усміхнись". Бурхливими оплесками зустрічали глядачі Вікторію Пристайко, Василя Пасічника, Галину Кашубу, Оксану Мащак, бо діти прославляли українську землю піснями: "Чом ти не прийшов", "Пробач". Багато приємних хвилин принесли присутнім пісні "Квітуча Україна", "Моє село", "Мої батьки"…

В Острівському народному домі часто відбуваються різні заходи, та цей запам`ятається надовго, бо в ньому взяли участь діти віком від 9 до 16 років. Юні таланти розуміли, яка на них покладена відповідальність  адже цей виступ вони готували без участі старших учасників художньої самодіяльності Народного дому.

Концерт пройшов на славу, присутні вигукували "Молодці!" і дякували дітям за за ті приємні хвилини зустрічі з українською піснею.

Наталія ГІРНА, депутат Острівської сільської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!