Святкові події

У Народному домі села Савчин відбулося свято

«Люблю тебе, яким ти є» – такими романтичними рядками про рідний Савчин розпочала свято села ведуча Богдана Шавалюк, яке відбулося 9 серпня у Народному домі. 

Незважаючи на спеку і важкі сільські будні, жителі Савчина та сусідніх сіл прийшли на святковий концерт, який підготували для них учасники художньої самодіяльності Савчинського народного дому під керівництвом Дарії Піхоцької та Віри Перегінець. 

Розпочалося святкування вшануванням пам'яті Андрея Шептицького та воїнів, які віддали своє життя за Україну. У їхню честь прозвучала акапельно пісня у виконанні Андрія Чорнобая. 

На святковому концерті усім жителям села було приділено увагу: діточкам, які народилися цьогоріч, старожилам, молодятам, що стали на рушничок щастя у 2015-ому, а також  парам, які прожили 25 та 50 років у спільному шлюбі. Для них звучали ліричні музичні вітання у виконанні братів Сергія та Назарія Михальчуків. Бурхливими оплесками присутні зустрічали і проводжали фольклорний жіночий ансамбль, якому глядачі одразу дали назву "Савчинський лісапедний батальйон". 

Чарівним співом тішили присутніх Оксана Яник та Іван Савка, чоловічий квартет у складі Михайла Ментуха, Івана Савки, Івана Драгана, Богдана Піхоцького. Ну і звичайно припали до душі вірш наймолодшого учасника концерту Назарчика Кузняка,  веселі пісні у виконанні Ярини Михальчук, Олександри Шавалюк, Мирослава Перегінця, музичні твори юних музикантів Захарія Зеленяка та Василини Яник, а гумор Віри Перегінець був просто неперевершеним. 

Під час концерту у залі панувала тепла святкова атмосфера. За чудовий виступ і подароване свято односельчанам та гостям подякував заступник голови районної ради Володимир Чуб, який був присутній на урочистостях у нашому селі.

Галина СОШКІН, секретар Савчинської сільської ради.     

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.