Святкові події

В Народному домі Комарева відбувся духовний вечір “Прощай, колядко!”

В Народному домі Комарева відбувся духовний вечір “Прощай, колядко!”. Глядачі з великим задоволенням слухали рідзвяні колядки, які виконував великий хор, організатором і керівником якого є Марія Іванівна Крук. Із вертепом та сценками виступили учні Комарівської школи та діти дитячого садочка цього села. З виступів малюків відчувалось, що в цьому дитячому дошкільному закладі панує патріотична та духовна атмосфера. Адже прикладом для них є отець Тарас Гнатів, активний учасник всіх національнопатріотичних та духовних заходів.

Під довготривалі оплески глядачі дякували комарівському хору, в складі якого був чоловічий ансамбль, вчителі Волицької школи Ганна Блащук, Світлана Луцик, Комарівської школи – Оксана Іванець та дитячого садочка села – Надія Василишин, Любов Працун, Марія Борухайло, вчителька Зубківської школи Галина Мельник і церковний хор села Комарів. Кожне віншування, колядки, щедрівки, що лунали зі сцени, були неповторними.

Волицький сільський голова Надія Білик подякувала хористам, школярам, дошкільнятам, організаторам і керівникам духовного вечора “Прощай колядко!” за незабутні враження та добрий різдвяний настрій. Також вдячність висловили Олегові Іванчині, як спонсору, директору Народного дому Михайлу Антонюку та керівнику хору Марії Крук – за вдало проведений вечір.

З піднесенням присутні одностайно заспівали “Многая літа…” нашому народові.

***

Перед концертом відбувся схід жителів сіл Волиця і Комарів. Вони висловили свої думки щодо деяких проблем цих населених пунктів. А саме: впорядкування територій цвинтарів й підготовки населених пунктів до Великодніх свят (прибирання господарських дворів, території загального користування, автобусних зупинок, чистка каналів і т. ін.). Люди висловлювали думки стосовно збору коштів на будівництво службових приміщень на цвинтарях, говорили про благоустрій сіл із залученням учнівської молоді.

Вела збори сільський голова Надія Білик.

Марія КОРОЛЬ,
голова осередку партії “За Україну!” сіл Волиці і Комарева.

Голос Сокальщини на GoogleNews