Головна / Святкові події / В Перемисловичах вшанували Тараса Шевченка та Лесю Українку

В Перемисловичах вшанували Тараса Шевченка та Лесю Українку

У Народному домі с. Перемисловичі відбувся літературномузичний вечір "У славі живій "Кобзаря". Музичне оформлення свята здійснювала завідуюча Народним домом Марія Люба та випускник музичної школи м. Белза Сергій Щурко. Вели програму освітяни  вчителі Галина Шурма та Ірина Кобак. Глядачів порадували своїм співом Ганна Щурко з сином Сергієм та донькою Марусею та Наталія Люба. Майстерно декламувала поезії Т. Г. Шевченка талановита родина Кобаків  мама Ірина та її доньки  Наталія та Оксана. Присутніх розчулили поемами "Катерина" та "Наймичка" Тетяна Харко та Надія Панас. Активну участь у заході також взяли Мар"яна Петрович, Анастасія Стецюк, Юлія Стецюк, Софія Костів.
 Присутні оглянули книжкову виставку "Уклін тобі, Тарасе", яку підготувала бібліотекар Надія Панас. На святі був присутній Жужелянський сільський голова Володимир Мончук. Він привітав присутніх із святом та подякував талановитій молоді за участь у концерті.

А напередодні у початковій школі відбулося свято рідної мови та свято "Я в серці маю те, що не вмирає", яке було приурочене 140й річниці від дня народження української поетеси Лесі Українки. Його організували і провели вчителі Ганна Семчишин, Марія Панас, Наталія Щурко. Діти з цікавістю слухали та читали поезії Лесі Українки, співали пісні на її мелодійні твори.

Марія ПАНАС,
жителька с. Перемисловичі.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!