Головна / Святкові події / У селі Лещатів відбувся концерт, присвячений річниці від дня народження Тараса Шевченка

У селі Лещатів відбувся концерт, присвячений річниці від дня народження Тараса Шевченка

"Ми відчуваємо тебе, Тарасе, своїм сучасником. Ти – наш пророк, духовний батько, творець і рятівник нації", – розпочала ведуча Мар'яна Заяць святковий урочистий концерт, присвячений річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка у НД с. Лещатів.

Як завжди, доброю традицією в нашому селі є вшанування поета. У святково прибраній залі зібралися односельчани. У виконанні жіночого ансамблю прозвучали твори Шевченка "Заповіт", "Думи мої…", "Садок вишневий коло хати", "Світе тихий", "Тополя" та інші. Хотілося б відзначити старших учасників виступу: Галину Іваникович, Галину Сорочук, Оксану Полуіан, Людмилу Назар, Марію Антонюк. Приємно, що на зміну приходять молоді дівчата: Оля Полуіан, Галина Семенюк, Уляна Бузікевич, Уляна Станішевська, Ганна Палійчук, Люба Муж. Своїм чудовим співом зачарували і наші юнаки: Борис Ониськів, Тарас Павлюк, Назар Семенюк, Ростислав Антонюк під акомпонементи талановитого музиканта Тараса Ониськіва.

Особливо вражені глядачі і нашими найменшими артистами: Марією Палійчук, Мартою Марцинюк, Іриною Марцинюк, Наталею Палійчук, Іриною Семенюк, Вікторією Семенюк, Уляною Семенюк, Сергієм Марадом, Зоряном Семенюком, Романом Назаром, Романом Мамчуром, Борисом Куліковим, Вікторією Семенюк. Свої аматорські таланти виявили Володя Муж і Оля Полуіан, Богдан Семенюк і Ганна Палійчук, Люба Муж в інсценізації "Наймички". Брат і сестра Олег та Іра Назари показали свої сценічні здібності в дії "Тарас і мати", відтворивши тяжке життя кріпаків. А що збудеться воля України і вона встане з колін, показали у виставі "Розрита могила" Олег Маньковський, Любомир Муж, Ігор Бузікевич.

Під бурхливі оплески закінчився концерт. Дух Шевченка і нині тримає нас. Будьмо гідними слова Тарасового. Долучім до його любові до України свої серця.

Ростислав Антонюк, директор Народного дому с. Лещатів.       

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 1 =