Головна / Святкові події / В селі Волиця урочисто відкрили концертний зал Народного дому

В селі Волиця урочисто відкрили концертний зал Народного дому

У неділю, 16 грудня в селі Волиця відбулось відкриття концертного залу місцевого Народного дому. На урочисту подію прийшло чимало людей: голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, Волицький сільський голова Надія Білик, депутат Сокальської районної ради та директор ПАФ «Білий стік» Олег Іванчина, отець Андрій Чехут і громада села.

Будівництво Народного дому села Волиця розпочав голова колгоспу Степан Возняк ще у 90-тих роках минулого століття. Завдяки ініціативним мешканцям село має власний Народний дім. Про це розповіла сільський голова Надія Білик. Вона також вручила подяки всім, хто долучився до будівництва. За її даними, 50 тис.грн. дала громада УАПЦ, 11тис 900 грн зібрала громада села, 17 тис.грн – працівники сільської ради. Головний спонсор Олег Іванчина дав більш як 75 тис.грн. 5 тис.грн – «Інкомінвест.

Відкриття концертного залу – це лише перший крок у розбудові Народного дому, додала Надія Білик і наголосила, що мешканці села докладуть всіх зусиль, щоб будівництво було завершено.

Допомогти Волиці пообіцяв і голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Він привітав присутніх із визначальною подією, яка відбулась 15 грудня, створенням єдиної помісної церкви. Окрім того, Микола Пасько відзначив ініціативність та згуртованість волицької громади : «Дуже важливо, що люди показали, що може зробити об’єднана громада. І ця будівля є народною, тому що до її будівництва доклався кожен із вас. Попри те, що з районного бюджету виділяється багато коштів на різні об’єкти, пріоритет надається саме таким будівлям, де ініціативні мешканці. Завдяки Вам село має перспективу, а районна рада обов’язково допоможе», – наголосив Микола Пасько. Він також нагадав, що в селі Домашів люди за допомогою бюджету збудували Народний Дім. І тепер в районному фінансовому документі передбачено кошти на додаткові штатні одиниці Домашівського будинку культури.

Нове приміщення освятив отець Андрій Чехут. Також подякував громаді за згуртованість та бажання працювати на благо села і депутат районної ради, меценат Олег Іванчина. Завершилось свято Андріївськими вечорницями, які підготували аматори села Волиця.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!