Головна / Святкові події / У Сокалі відпочивали весело у Міжнародний день захисту дітей

У Сокалі відпочивали весело у Міжнародний день захисту дітей

Вже традиційно, у Міжнародний день захисту дітей, у Сокалі на площі Січових стрільців відбулася святкова презентація пришкільних таборів з театралізованим дійством, яке вела вихованка БДЮТ Настя Воробей. У гості до школярів Сокаля та Жвирки прийшли Весна та Літо, з дивовижними квітучими вінками на голові, які привітали всіх зі святом та відкриттям пришкільних таборів. Відомі дитячі пісні виконували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Олена Бриль, Настя Сольвар та Юлія Базилевич.

З Міжнародним днем захисту дітей та відкриттям пришкільних таборів хлопчиків та дівчаток, вчителів та гостей привітала заступник голови РДА Наталія Карташова і побажала малечі літо провести весело, добре відпочити та оздоровитись, а згодом, з гарними настроєм та новими силами, повернутися 1 вересня до навчання.

А далі відбувалося знайомство з пришкільними таборами міста Сокаль: «Cонечко» (Сокальська гімназія імені Олега Романіва), «Містечко маленьких див» (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №2 – ліцей»), «Крилаті» (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №3 – колегіум»), «Сонечко» (Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей»), «Берегиня» (Сокальська ЗШ ІІІІ ст. №5), «Веселий вулик» (Жвирківська ЗШ ІІІІ ст.). Представляли назву свого шкільного табору піснею, речівкою, танцем…

Діти раділи початку літа, тож на площі було весело та гамірно. Позитивних емоцій додав виступ зразкового хореографічного колективу «Престиж» Сокальського БДЮТ. Зачарувала своїм співом і лауреат багатьох пісенних конкурсів Софія Дмитрів. Подбали про те, аби якомога більше дітей відчували себе щасливими, безтурботно веселилися, організатори пришкільного дозвілля – відділи освіти, культури та туризму РДА і районного Центру соціальних служб для сім“ї, дітей та молоді.

Методист відділу освіти Сокальської РДА Галина Матвіїв побажала хлопчикам та дівчаткам цікаво провести літо, гарно відпочити та набратися сил. Вона подякувала керівникам гуртків та вихованцям БДЮТ м. Сокаль за свято, яке вдалось на славу. Далі на площі розпочалися веселі забави для дітей. Вони брали участь у вікторинах, різноманітніх конкурсах та іграх, які проводили керівники гуртків БДЮТ Оксана Сумбаєва та Оксана Звірко. Переможці отримали солодкі призи від районного Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді РДА. Малеча веселилась, забавлялась і усміхалася. Хочеться, аби щодня діти були щасливими…

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

* * *

Правильно організований відпочинок дітей – це гарний настрій, здоров’я, нові друзі та нові знання. Це розкриття творчого потенціалу і заряд бадьорості на тривалий час. Саме на цих засадах працював пришкільний оздоровчий табір «Сонечко» у Сілецькій ЗШ ІІІІ ст., де відпочивало 100 дітей.

Начальник табору разом з вихователями намагалися зробити відпочинок дітей цікавим, веселим і корисним. У пришкільний оздоровчий табір завітали гості: заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олег Рудницький, начальник відділу освіти та науки ОДА Михайло Брегін, заступник голови Сокальської РДА Наталія Карташова, начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський, головний спеціаліст відділу освіти Любов Тот та інші, їх гостинно зустрів директор Сілецької ЗШ ІІІІ ст. Петро Побережник. Під час зустрічі презентували організацію роботи пришкільного табору, ознайомилися з методами оздоровлення та відпочинку дітей влітку на базі Сілецької ЗШ ІІІІ ст.

Поспілкувавшись із дітьми, гості оглянули табір та відвідали кухню, також побачили цікаву розважальну програму – фестиваль української вишивки «Я – українка», побували на змаганнях «Козацькі забави», спостерігали за конкурсом малюнків на асфальті, адже у таборі проходив тематичний день «Ми – українці».

Заступник голови ОДА Олег Рудницький зазначив: «Програма відпочину школярів Сілецької ЗШ ІІІІ ст. дуже змістовна і сприятиме поліпшенню здоров’я учнів, дасть можливість здобути нові цікаві знання. Бо оздоровлення і змістовний відпочинок дітей – одне з першочергових питань у державній політиці щодо української родини».

Директор школи Петро Побережник висловив вдячність начальнику відділу освіти РДА Роману Монастирському за допомогу в організації відпочинку дітей у Сілецькій ЗШ ІІІІ ст.

ІринаТЮСКА, педагог-організатор Сілецької ЗШ IIII ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − 11 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!