Святкові події

В Сокалі привітали працівників соціальної сфери

2 листопада в Сокальському районному Народному домі пройшов святковий концерт присвячений  Дню працівника соціальної сфери. Причетних до урочистих подій привітали з нагоди професійного свята керівники району: голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай та начальник управління соціального захисту населення Володимир Огінський.

В Сокалі привітали працівників соціальної сфериЗокрема голова Сокальської районної ради Микола Пасько зазначив, що робота соціальних працівників одна з найважливіших і вона потребує  виваженості і толерантності. Адже до них щодня приходять люди зі своїми проблемами. Також голова повідомив, що 2 листопада завершила роботу 34 сесія районної ради: «В ході двох пленарних засідань депутати підтримали низку соціальних програм, виділили гроші на соціальну сферу. Загалом більша частина районного бюджету також скеровується на різні соціальні потреби».

Також очільники району вручили грамоти і подяки кращим працівникам соціальної сфери Сокальського району. Музичні вітання винуватцям свята дарували художні колективи Сокальського районного Народного дому.

В Сокалі привітали працівників соціальної сфериНагадаємо, що у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівника соціальної сфери у забезпеченні реалізації державної політики з питань соціального захисту, пенсій, зайнятості, організації оплати праці, трудових відносин, соціальних допомог.

Голос Сокальщини на GoogleNews